Strzelcy Klasy A (stan na 24.05)

• autor: iregre, 2010-05-24 09:59

Najpierw sprawy zaległe, które światło dzienne ujrzały w minionym tygodniu, a więc weryfikacje dwóch wyników meczów z udziałem zespołu LZSu Jadowniki (z Burzą i Zjednoczonymi), a co się z tym wiąże – jako, że zasadniczo wszystko musi mieć ręce i nogi – "wymazanie" z klasyfikacji strzelców bramek (aż 11.) zdobytych w powyższych spotkaniach. Oto ci nieszczęśliwcy i ilość anulowanych trafień:

3 – Piotr Różański (Chwaliszewo)

2 – Dawid Książkiewicz (Jadowniki), Adrian Wiśniewski (Jadowniki)

1 – Sebastian Krysiak (Nowa Wieś Wielka), Maciej Krygier (Jadowniki), Maciej Książkiewicz (Jadowniki), Tomasz Wróblewski (Jadowniki).

Najdotkliwsze zdaje się być anulowanie bramek zdobytych przez Piotra Różańskiego (hat-trick!) i Tomasza Wróblewskiego, jako że były to jedyne gole strzelone przez tych graczy w bieżącym sezonie.

W weekendowej serii gier piłkarze 33 razy cieszyli się wymiernym sukcesem w postaci zdobytego gola. Tym razem najobficiej swoje konto strzeleckie uzupełnili dwaj piłkarze Noteci Gębice – Piotr Pacia i Patryk Szymczak oraz Sebastian Walczak (Fregata) i Marcin Kośka (Piast), którzy po dwa razy umieścili piłkę w bramce rywali.

W czołówce zastój. Nie grający w niedzielę Marcin Moritz (Kościelec) utrzymał przewagę dwóch goli nad Maciejem Książkiewiczem (Jadowniki), który co prawda zdobył bramkę, ale nijako odrobił nią tę odjętą z pojedynku z Burzą i cały czas ma na kocie 19 trafień. Będąc już przy strzelcu z Jadownik warto nadmienić, że to obecnie najskuteczniejszy zawodnik rundy wiosennej, w której zdobył 10 goli.

Po sobotnio-niedzielnej turze gier na liście strzelców zadebiutowali: Bartosz Chochliński (Burza), Krzysztof Sarnecki (Kolorowi) oraz Patryk Jaskulski (Rolcel).

Oto czołówka klasyfikacji (stan na 24.05):

21 – Marcin Moritz (Kościelec)

19 – Maciej Książkiewicz (Jadowniki)

18 – Dawid Markowski (Bąkowo), Szymon Burdziński (Polanowice)

17 – Krzysztof Sobczak (Wierzchosławice)

15 – Dawid Olejniczak (Bąkowo), Sławomir Szpulecki (Gębice)

13 – Radosław Leszczyński (Nowa Wieś Wielka)

12 – Sebastian Krysiak (Nowa Wieś Wielka), Bartosz Sobociński (Wierzchosławice),  Marcin Kośka (Złotniki Kujawskie)

11 – Piotr Czerwiński (Krusza Zamkowa), Michał Bąkowski (Brzoza), Piotr Tomkiewicz (Inowrocław)

10 – Michał Szeremet (Nowa Wieś Wielka), Sebastian Walczak (Polanowice), Piotr Pacia (Gębice)

9 – Tomasz Fajkowski (Wierzchosławice), Patryk Walczak (Polanowice), Przemysław Dera (Chwaliszewo)

8 – Marcin Ruta (Jaksice), Przemysław Pachut (Nowa Wieś Wielka), Mateusz Mendelewski (Kościelec), Piotr Woźniak (Złotniki Kujawskie)

7 – Krzysztof Filipiak (Bąkowo), Fabian Malerowicz (Złotniki Kujawskie)

6 – Rafał Sobieralski (Brzoza), Dawid Książkiewicz (Jadowniki), Kamil Krotoszyński (Gębice), Marek Poznański (Chwaliszewo)

5 – Marcin Wijata (Wierzchosławice), Jacek Oczki (Bąkowo), Bogumił Burdziński (Polanowice), Maciej Kowalski (Krusza Zamkowa), Łukasz Michalczyk (Krusza Zamkowa), Bartosz Brzykcy (Jadowniki), Adrian Wiśniewski (Jadowniki), Mikołaj Gajewski (Kościelec), Patryk Szymczak (Gębice)

4 – Marcin Jankowiak (Polanowice), Michał Bogusz (Kościelec), Krystian Perdał (Kościelec), Ziemowit Kaczor (Świątkowo/Cerekwica), Rafał Kujawa (Świątkowo/Cerekwica), Mariusz Kwiatkowski (Złotniki Kujawskie), Grzegorz Przybysz (Złotniki Kujawskie)

3 – Ariel Jastrzembski (Jaksice), Przemysław Olejniczak (Jaksice), Dominik Pawlik (Nowa Wieś Wielka), Arkadiusz Kaźmierczak (Wierzchosławice), Michał Michalski (Bąkowo), Mariusz Kaźmierski (Polanowice), Błażej Kukuczka (Polanowice), Dawid Pomieciński (Krusza Zamkowa), Maciej Krygier (Jadowniki), Jakub Matuszak (Jadowniki), Marcin Ruciński (Kościelec), Mateusz Zalewski (Kościelec), Jacek Skibiński (Świątkowo/Cerekwica), Grzegorz Cedro (Gębice), Michał Koczorowski (Inowrocław), Arkadiusz Makowiecki (Inowrocław), Mateusz Ogrodowski (Inowrocław), Szymon Baranowski (Złotniki Kujawskie), Adam Kierstan (Złotniki Kujawskie), Marek Kutka (Złotniki Kujawskie), Adrian Bogusz (Chwaliszewo), Rafał Tomaszek (Chwaliszewo)

2 - 38. zawodników

1 - 58. zawodników

samobójcze - 10 (4 dla Piasta, 3 dla Jadownik i po 1 dla Fregaty, Czarnych i Świątkowa/Cerekwicy)

za walkower - 12 (po 3 dla Świątkowa/Cerekwicy, Kościelca, Nowej Wsi Wielkiej i Chwaliszewa)

W sumie: 615 + 12

Na liście strzelców (nie licząc zdobywców goli samobójczych) znajdują się nazwiska 164. zawodników.

autor: pawelglks 2010-05-24 10:10:47

Profil pawelglks w Futbolowo mała poprawka- 2 bramki strzelił Marcin Kośka z Piasta. Przemysław Abram tylko jedno trafienie.

autor: iregre 2010-05-24 11:37:53

Profil iregre w Futbolowo Poprawione! Dzięki za zwrócenie uwagi.