UNIA LESZCZE - ARKADIA JAKSICE 2:0

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-11-08 20:23

Porażka...po przeciętnej grze Arkadia uległa Unii Leszcze 2:0. Początek spotkania przebiegał w wolnym tempie gry Arkadyjczycy zmagali się z rywalem a także z silnym wiatrem który przysparzał wiele problemów przy rozegraniu piłki. Nic nie wskazywał na to że Arkadia tak szybko straci bramkę jedno prostopadłe podanie między środkowych obrońców i napastnik miejscowych znalazł się sytuacji sam na sam z bramkarzem żółto-zielonych i zdobył bramkę dla swojej drużyny. Mimo straconej bramki Arkadia walczyła dalej lecz to gospodarze strzelają kolejnego gola. Zamieszanie w polu karnym i tym który zachował najwięcej zimnej krwi jest napastnik Unii który z najbliższej odległości mocnym uderzeniem podwyższa wynik spotkania na 2:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części spotkania Arkadyjczycy starali się odrobić starty lecz niestety piłka nie chciała wpaść do siatki przeciwników.Unia wielokrotnie zagrażała bramce żółto-zielonych i tylko wielkie szczęście uchroniło Arkadie przed stratą kolejnych bramek. Patrząc na całe spotkanie to Unia była drużyną dominującą czy było to spowodowane tym że arkadia od 30 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla obrońcy Arkadii. Szkoda bo po ostatnim dobrym meczu z Orłowianką wszyscy liczyli na punkty. Miejmy nadzieję ze już w środę na własnym boisku na którym Arkadia zdobywa najwięcej punktów będziemy się cieszyć ze zdobyczy punktowej.

Arkadia Jaksice: Tomasz Wojdylak, Bartłomiej Wojnicz, Karol Urbański, Zbigniew Karolewski, Szymon Dąbrowa, Bartosz Kowalski, Marcin Jaskulski(65 min Kamil Kulpa), Krzysztof Lampka, Mateusz Krysztofiak, Tomasz Kowalski, Patryk Malinowski