Klasa B - grupa V - XI kolejka

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-11-06 13:35

Leszcze 08.11.2015 godz. 14:00

UNIA LESZCZE - ARKADIA JAKSICE

obsada sędziowska: Gerard Gólcz (Pakość), Szymon Lewandowski (Pakość), Michał Chrzanowski ( Piechcin)

W XI kolejce o mistrzostwo klasy B grupy V Arkadia zmierzy się na terenie rywala z drużyną Unii Leszcze. Rywal żółto-zielonych do tej pory zgromadził 13 punktów i zajmuje 8 pozycje w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce Unia przegrała w Jeziorach Wielkich 3:0 lecz zawodnicy z Leszcz podobnie do Arkadii lepiej czuja się na swoim boisku. W poprzednim sezonie w Leszczach padł wynik 3:3 lecz wtedy pierwsze skrzypce na boisku rozgrywał porywisty wiatr. W Jaksicach w meczu kończącym sezon 2014/2015 Unici pewnie wygrali 2:5. Patrząc na statystyki  rywalizacja z Unią Leszcze idealnie na remis 2 wygrane 2 remisy i 2 porażki kto zmieni statystyki na swoją korzyść przekonamy się już w niedzielę. Zapraszamy kibiców wyjazd z Jaksic godz 12:00

* * * HISTORIA POJEDYNKÓW LIGOWYCH * * *

24.10.2010 - Unia Leszcze - Arkadia            5-3 (2-1)
(Maciej Bąk - 1, Jarosław Sołomonow - 1, Daniel Pietrzak - 1)
ARKADIA: Arkadiusz Kwiatkowski - Michał Kręcichwost, Bartosz Kowalski, Dariusz Nowicki, Maciej Bąk, Daniel Dutkiewicz, Tomasz Kowalski (Sebastian Flis), Dawid Flis (Daniel Pietrzak), Jarosław Sołomonow, Damian Trzupek, Kamil Janiak (Hubert Krysztofiak).

05.06.2011 - Arkadia - Unia Leszcze            5-1 (3-1)
(Przemysław Olejniczak - 2, Błażej Wyrkowski - 2, Damian Trzupek - 1)
ARKADIA: Dawid Opuchlik - Michał Kręcichwost, Przemysław Olejniczak, Bartosz Kowalski, Tomasz Kowalski, Robert Stelmaszyk (Maciej Bąk), Marcin Gustaw, Łukasz Kalbarczyk, Dariusz Nowicki, Kamil Janiak (Damian Trzupek), Błażej Wyrkowski (Marcin Jaskulski).

25.09.2011 Unia Leszcze - Arkadia            1-1 (0-0)
(Przemysław Olejniczak - 1)
ARKADIA: Dawid Opuchlik - Przemysław Olejniczak, Michał Kręcichwost, Bartosz Kowalski, Maciej Bąk, Bartłomiej Wojnicz, Marcin Gustaw, Tomasz Kowalski, Kamil Janiak, Łukasz Kalbarczyk, Damian Trzupek.

06.05.2012 - Arkadia - Unia Leszcze            4-2 (2-1)
(Łukasz Kalbarczyk - 1, Marcin Gustaw - 1, Przemysław Olejniczak - 1, Tomasz Kowalski - 1)
ARKADIA: Dawid Opuchlik - Michał Kręcichwost, Przemysław Olejniczak (Marcin Jaskulski), Bartosz Kowalski, Michał Morawski (Dawid Flis), Marcin Gustaw, Łukasz Kalbarczyk, Bartłomiej Wojnicz (Patryk Rybicki), Dariusz Nowicki, Tomasz Kowalski, Kamil Janiak.

* 16.11.2014 - Unia Leszcze - Arkadia Jaksice       3-3

ARKADIA: Michał Janiak - Marcin Dąbrowa, Szymon Dąbrowa, Karol Urbański, Michał Kręcichowst, Tomasz Kowalski, Mateusz Urbański, Marcin Trzupek, Tomasz Drąg, Kamil Janiak

* 21.06.2015 - Arkadia - Unia Leszcze             2-5 (1-3)

ARKADIA JAKSICE - UNIA LESZCZE                 6   2-2-2   18-17