Wyszukiwarka

Aktualności

ARKADIA JAKSICE - KUJAWIAK SUKOWY 5:2

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-09-27 19:53

Udało się komplet punktów zostaje w Jaksicach. Pewne zwycięstwo i dobra gra tak można podsumować to spotkanie. W pierwszej połowie to Arkadia dominowała na boisku w pierwszych 10 minutach goście zamknięci byli na swojej połowie. W pierwszej dogodnej sytuacji znalazł się Tomasz Kowalski który mocnym strzałem zagroził bramce rywali niestety na posterunku był golkiper gości. Przewaga Arkadii była bardzo widoczna co cieszyło miejscowych kibiców. W końcu w prawym narożniku pola karnego znalazł się Patryk Malinowski który mocnym strzałem z prostego podbicia nie dał żadnych szans bramkarzowi przyjezdnych. Arkadia na prowadzeniu. Nie minęło kilka minut a ponownie dał o sobie znać Patryk Malinowski zdobywając swoją druga bramkę w tym spotkaniu czyżby naoglądał się Lewandowskiego ... Goście głownie atakowali z kontrataków lecz ich akcje kończyły się na lini defensywy jaksickiej drużyny która rozgrywała bardzo dobre spotkanie. Arkadyjczycy nabierali tempa dośrodkowanie w pole karne piła wysoko wybita przez obrońców Kujawiak najwyżej wyskakuje Marcin Dąbrowa który głową zagrywa piłkę w pole bramkowe tam jeszcze piła niefortunnie ociera się o obrońce gości i piłka ląduje w siatce 3:0. Po tym golu w grze Arkadyjczyków widać było lekkie rozluźnienie za to w zachowaniu zawodników Kujawiaka było widać złość i zdenerwowanie co skutkowało upomnieniami sędziego w postaci żółtych kartek. W końcówce pierwszej połowy rzut wolny dla gości, strzał w światło bramki Kamil Janiak wybija piłkę przed siebie a ta z najbliżej odległości dobija zawodnik Kujawiaka. Wynik do przerwy 3:1. Po zmianie stron Arkadia nie spoczęła na laurach chociaż początek drugie polowy należał dla gości to Arkadyjczycy przetrwali ciężkie ataki i odpowiedzieli golem Tomasza Kowalskiego który pięknym strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce i chyba rozwiał wszelkie nadzieje gości na jakieś punkty. Mimo takiego wyniku zawodnicy Kujawiaka nie podali się walczyli o ja najlepszy rezultat. Taka postawa przyniosła im drugie trafienie w tym meczu na co Arkadyjczycy odpowiedzieli szybką kontrą Marcin Dąbrowa zagrywa do Tomasza Kowalskiego temu trochę odskakuje piła ale zdołał odegrać z powrotem do Marcina Dąbrowy a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki rywali tym samym ustalając końcowy wynik spotkania na 5:2. Cieszy wygrana zdobyte punkty a przede wszystkim skuteczność której ostatnio bardzo brakowało. Dodajmy że końcowe minuty spotkania drużyna gości kończyła w 9 gdyż dwoje zawodników obejrzało czerwone kartki za bardzo niesportowe zachowanie i wyzwiska w kierunku arbitra tego meczu.   Za tydzień Arkadia zmierzy się na wyjeździe z drużyna Gopła Kościeszki.

Arkadia Jaksice: Kamil Janiak, Michał Kręcichwost, Bartłomiej Wojnicz ( 75 min. Karol Urbański), Szymon Dąbrowa, Zbigniew Karolewski, Bartosz Kowalski, Łukasz Kalbarczyk, Marcin Jaskulski (80 min. Mateusz Krysztofiak), Marcin Dąbrowa, Tomasz Kowalski (85 min. Mateusz Urbański), Patryk Malinowski