Wyszukiwarka

Aktualności

KUJAWY KOZY - ARKADIA JAKSICE 5:1

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-09-21 10:05

Niestety wyjazd do Piotrkowa Kujawskiego na pewno zaliczony do udanych nie będzie. Arkadia uległa przeciwnikowi aż 5:1. Mecz zaczął się fatalnie dla Arkadyjczyków pierwsza akcja na bramkę gości jedno prostopadłe podanie między obrońców i napastnik Kujaw zdobywa bramkę nie wróżyło to nic dobrego. Arkadia jednak walczyła dalej co zaowocowało zdobytym golem przez Patryka Malinowskiego. Po zdobyciu wyrównującego gola Arkadia częściej atakowała, akcje nabierały tempa i w końcu padł kolejny gol dla Arkadii niestety sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i bramka nie została uznana. Tuż przed końcem pierwszej połowy zamieszanie pod bramką Arkadii wybita piłka niefortunnie wróciła w pole bramkowe bramki strzeżonej przez Marcin Dąbrowę a tam z najbliższej odległości  do siatki wpakował ja napastnik gospodarzy. Wynik do przerwy 2:1. Po zmianie stron powtórzyła się sytuacja z pierwszej połowy rozpoczęcie gry długie prostopadłe podanie i gol 3:1 dla Kujaw. W tym momencie z Arkadii jakby zeszło powietrze co prawda Arkadyjczycy próbowali kontrować lecz niestety były to akcje które przeważnie kończyły się fiaskiem. Obrona Arkadii ciągle odpierała ataki gości w pole karne wbiega napastnik Kujaw interweniuje Bartłomiej Wojnicz lecz sędzia dopatrzył się faulu i wskazał na 11 metr boiska.4:1 i coraz czarniejsza wizja ostatecznego wyniku. Arkadia straciła jeszcze jedną bramkę ale trzeba przyznać że wynik mógł być o wiele wyższy gdyż zawodnicy Kujaw zmarnowali kilka doskonałych sytuacji. W drużynie z Jaksic widać było braki kadrowe na mecz nie mógł jechać kontuzjowany Michał Kręcichwost oraz chory Kamil Janiak trzeba także przyznać ze głównym powodem tej porażki był brak zgrania i zrozumienia na boisku słaba frekwencja na treningach dała o sobie znać. Za tydzień Arkadia na swoim boisku podejmować będzie drużynę Kujawiaka Sukowy.

Arkadia Jaksice: Marcin Dąbrowa, Karol Urbański, Bartłomiej Wojnicz, Szymon Dąbrowa, Zbigniew Karolewski, Łukasz Kalbarczyk, Mateusz Krysztofiak, Marcin Jaskulski (65 min. Mateusz Matuszak), Mateusz Urbański, Patryk Malinowkski, Tomasz Kowalski