FREGATA - ARKADIA 5:1

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-06-14 18:15

Kolejna dotkliwa porażka. Tym razem to drużyna z Polanowic pokazała jak się podchodzi do meczu i jak można grać w piłkę kopaną. Co niektórzy zawodnicy Arkadii już przed meczem strzelili sobie samobójczą bramkę podchodząc do meczu w bardzo lekceważący sposób i bardzo osłabiając resztę drużyny która gra by wygrać a nie gra by zaliczyć jakieś tam 90 minut na boisku. Po 15 minutach spotkania mieliśmy już 2:0  i czarną wizje dalszej części spotkania i to co wisiało w powietrzu przyszło szybko kolejna stracona bramka i do przerwy 3:0 dla gospodarzy. Po zmianie stron Arkadyjczycy jakby się trochę obudzili lecz to nie uchroniło ich przed strata kolejnych bramek. Przy czwartej już straconej bramce linia defensywna tylko przyglądała się temu co robili napastnicy Fregaty. 5 gol padł po rzucie karnym który arbiter spotkania odgwizdał po faulu Karola Urbańskiego. Honor Jaksickiej drużyny uratował Adam Cyrankowski który po kilkuletniej przerwie ponownie założył koszulkę z napisem Arkadia na piersi i od razu zdobył bramkę po asyście Patryka Malinowskiego. Miejmy nadzieję ze zawodnicy wyciągną wnioski i w najbliższym meczu zamykającym sezon 2014/2015 będą bardziej dysponowani.

ARKADIA JAKSICE - Bartłomiej Wojnicz, Bartosz Kowalski, Szymon Dąbrowa, Karol Urbański, Patryk Malinowski, Michał Kręcichwost, Tomasz Kowalski, Marcin Dąbrowa, Marcin Trzupek, Błażej Wyrkowski, Adam Cyrankowski