KUJAWIAK SUKOWY - ARKADIA JAKSICE 2:3 !!!

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-04-26 19:16

Jak zapowiadali tak zrobili punkt zdobyte i to w dodatku komplet. To był naprawdę dobry mecz pełen zwrotów akcji. Już w 3 minucie spotkania gola głowa zdobył Bartosz Kowalski co dodało wiatru w żagle jaksickiej drużynie że ten mecz można wygrać  lecz niestety końcówka pierwszej połowy i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1. Po zmianie stron szybko stracona bramka z rzutu wolnego nie napawała optymizmem lecz dośrodkowanie Bartosza Kowalskiego znalazło adresata i Michał  Kręcichwost zdobywa swoja kolejną bramkę oczywiście głową i mamy remis. Zwycięska bramkę dla Arkadii zdobył niezawodny ostatnio Błażej Wyrkowski. W końcówce spotkania w idealnej sytuacji znalazł się Tomasz Kowalski lecz niestety zabrakło precyzji. Trzeba dodać ze w tym spotkani arbiter nie uznał dwóch bramek, jednej dla Arkadii i jednej dla Kujawiak zdobytych z pozycji spalonej . Mecz ten pokazał charakter jaksickiej drużyny że mimo iż przegrywała potrafiła się pozbierać i wygrać mecz na trudnym terenie. Brawo Arkadia !!!

Arkadia Jaksice: Bartłomiej Wojnicz(ż.k), Bartosz Kowalski, Patryk Malinowski(ż.k), Szymon Dąbrowa, Michał Kręcichwost(ż.k), Marcin Dąbrowa(ż.k), Marcin Jaskulski, Marcin Trzupek, Mateusz Urbański, Tomasz Kowalski(ż.k), Błażej Wyrkowski

fot. https://www.facebook.com/pages/Groundhoppers/258620117644012?fref=photo