Pierwsze kot za płoty ... Arkadia - LZS Wielowieś 3:5

• autor: ArkadiaJaksice, 2015-03-03 12:56

Pierwsze sparingowe spotkanie tej wiosny zakończyło się porażką żółto-zielonych. Ulegli oni gościom z Wielowsi 3:5. Spotkanie przebiegało w wolnym tempie chodź nie brakowało zrywów z jednej jak i drugiej strony. Mecz zaczął się fatalnie dla Arkadii szybko stracony gol podciął skrzydła naszym zawodnikom którzy musieli prawie od początku spotkania gonić wynik. Do przerwy wynik nie uległ zmianie chodź bramkę dla Arkadii zdobył Andrzej Fornalewicz to arbiter dopatrzył się faulu na bramkarzu gości i gola nie uznał. Po zmianie stron Arkadyjczycy doprowadzili do wyrównania a strzelcem bramki był Tomasz Kowalski. Wydawał się że teraz to już z górki ale to zawodnicy LZS-u strzelają kolejne dwie bramki w przeciągu kilku minut. Kolejne bramki dla Arkadii zdobyli Marcin Jaskulski i ponownie Tomasz Kowalski lecz nie starczyło to nawet na remis gdyż drużyna z Wielowsi dobyła także dwie bramki.

Arkadia Jaksice: Jakub Makara, Bartosz Kowalski, zawodnik testowany, Karol Urbański, Marcin Dąbrowa, Szymon Dąbrowa, Michał Kręcichwost, Marcin Jaskulski, Mateusz Urbański(45 min.Tomasz Drąg), Andrzej Fornalewicz, Tomasz Kowalski

sędzia spotkania: Janusz Grzegorski