ARKADIA JAKSICE - FREGATA POLANOWICE 3:3

• autor: ArkadiaJaksice, 2014-11-10 15:27

Z nieba do piekła tak można krotko opisać przebieg spotkania pomiędzy Arkadia a Fregatą. Spadkowicz z A klasy przyjechał po łatwe punkty i pewny siebie co zgubiło go bo do przerwy mieliśmy 3:0 dla Arkadii. W 26 minucie pod bramka gości zagotowało się co w tym wielkim zamieszaniu wykorzystał Tomasz Kowalski który wepchnął futbolówkę z najbliższej odległości i wyprowadził Arkadie na prowadzenie. Niespełna 10 minut później podobna sytuacja wielkie zamieszanie w polu karnym i Michał Kręcichwost nietypowym zagraniem zdobywa drugą bramkę dla żółto-zielonych. Zawodnicy z Polanowic nie otrząsnęli się po stracie drugiego gola gdy do siatki trafił Tomasz Drąg i w Jaksicach do przerwy wielka niespodzianka. Po przerwie gra jeszcze bardziej nabrała tempa w 59 minucie spotkania najstarszy zawodnik na boisku napastnik Fregaty Roman Dunisławski zdobył bramkę co dodało sił drużynie przyjezdnych. Zawodnicy Fregaty pokazali charakter i to jak się walczy do ostatniego gwizdka sędziego. W 67 minucie Arkadia traci druga bramkę za sprawa Marcina Nijaka. Od tego czasu goście szturmem atakowali bramkę w której wyjątkowo stanął Marcin Dąbrowa. Opłaciło im się to gdyż w 81 minucie ponownie Marcin Nijak trafił do siatki i wyrównał wynik spotkania.

Arkadia Jaksice: Marcin Dąbrowa, Bartosz Kowalski, Marcin Graczyk, Szymon Dąbrowa, Karol Urbański, Tomasz Kowalski, Michał Kręcichwost, Marcin Jaskulski, Mateusz Urbański, Bartłomiej Wojnicz,Tomasz Drąg