ARKADIA JAKSICE - NOTEĆ INOWROCŁAW 2:7

• autor: ArkadiaJaksice, 2014-10-26 17:59

Było dobrze ... niestety tylko przez połowę meczu. Spotkanie zaczęło się wyśmienicie dla Arkadyjczyków już w 4 minucie objęli prowadzenie po bramce Andrzeja Fornalewicza dla którego było to pierwsze trafienie w seniorskiej drużynie. Po zdobytej bramce bramkarz gości musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji a zastąpił go zawodnik z pola. Jaksiczanie walczyli jak równy z równym sytuacji do zdobycia goli nie brakowało pod jedną jak i pod druga bramką. Niestety w 18 minucie spotkania obrońcy Arkadii nie upilnowali Daniela Wujkowskiego który pokonał Bartosza Wojnicza i wyrównał wynik spotkania. W 35 minucie spotkania Noteć podwyższyła na 1:2 a zdobywcą bramki był Marek Szczęsny. Inowrocławianie poszli za ciosem i szturmem atakowali Arkadyjska bramkę w 45 minucie po zamieszkaniu w polu karnym Marcin Dąbrowa wybił piłkę z lini bramkowej niestety zrobił to ręka za co został ukarany czerwonym kartonikiem a arbiter spotkania podyktował rzut karny który pewnie wykorzystał Wiktor Karliński. W tym momencie mieliśmy już 1:3. Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry i wykorzystał to Bartosz Kowalski który po raz kolejny po precyzyjnym i mocnym uderzeniu z rzutu wolnego zdobył bramkę do szatni. W drugiej połowie meczu mieliśmy nadzieje ze bramka zdobyta w 45 minucie podbuduje Arkadyjczyków ale niestety nic bardziej mylnego to Noteć pewnie realizowała swoje założenia taktyczne i atakowała bramkę Arkadii. Widać było że szybka gra gości dawała się we wznaki niektórym piłkarzom Arkadii którzy nie nadążalii za akcjami. W 65 minucie na 1:4 podwyższył Wiktor Karliński i od tego gola gra toczyła się już tylko pod bramką Arkadii co dało Noteci jeszcze 3 gole w 80 minucie strzelcem był Wojciech Sztandur w 82 minucie Łukasz Fijałkowski i w 84 minucie ponownie Wiktor Karliński.

Arkadia Jaksice - Bartłomiej Wojnicz, Bartosz Kowalski, Marcin Dąbrowa(cz.k), Szymon Dąbrowa, Karol Urbański (ż.k), Andrzej Fornalewicz, Mateusz Urbański, Marcin Trzupek(ż.k), Kamil Janiak, Tomasz Kowalski, Marcin Jaskulski(ż.k)