Wyszukiwarka

Aktualności

KLĘSKA - ISKRA SIKOROWO - ARKADIA JAKSICE 5:2

• autor: ArkadiaJaksice, 2014-10-19 18:00

Klęska inaczej nie można nazwać tego co stało się w to piękne niedzielne przedpołudnie na boisku w Sikorowie. Wynik 5:2 odzwierciedla to co działo się na murawie. Zawodnicy z Sikorowa już w 4 minucie spotkania strzelili bramkę za sprawą Kamila Potrzebowskiego który był głównym napędem Iskry podczas tego spotkania. Arkadyjczycy przez większość spotkania nie mieli pomysłu na grę co zemściło się po raz drugi w 26 minucie gdy po dośrodkowaniu piłka wypadła z rąk bramkarzowi i z najbliższej odległości wynik na 2;0 podwyższył Krzysztof Zwoliński. Nadzieje na lepszy wynik w końcówce pierwszej połowy dał Kamil Janiak który bardzo mocno uderzył z dystansu a piłka po rekach bramkarza uderzyła w poprzeczkę i spadła pod nogi Tomasza Kowalskiego który zdobył bramkę kontaktową. Bramka do szatni podbudowała Arkadyjczyków niestety w 52 minucie to Iskra strzeliła kolejną bramkę a po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Kamil Potrzebowski. Arkadia atakowała lecz brakowało szczęścia a Iskra grała swoje i zdobywała kolejne bramki na 4:1 w 57 minucie podwyższył Adrian Wesołowski. W 75 minucie rzut wolny dla Jaksiczan do piłki podszedł Kowalski Bartosz i z ponad 20 metrów ściągnął pajęczynę z okienka bramki Iskry. W tym momencie mieliśmy 4:2. W 77 minucie czerwony kartonik  za faul zobaczył Marcin Gustaw osłabiona Arkadia nie zdołała zdobyć kolejnej bramki a w 87 minucie straciła następną za sprawa Łukasza Barczaka. Pozostaje tylko pytanie co z formą Jaksickiej drużyny po dobrym meczu z Mikrusem sromotna porażka z ostania w tabeli Iskrą.

Arkadia Jaksice: Mariusz Kamiński - Bartosz Kowalski, Marcin Dąbrowa, Szymon Dąbrowa, Karol Urbański, Marcin Gustaw(cz.k), Bartłomiej Wojnicz(50 min. Andrzej Fornalewicz), Mateusz Urbański (75 min Marcin Trzupek), Marcin Jaskulski (84 min. Dominik Matuszewski). Kamil Janiak, Tomasz Kowalski