Sikorowo, 19 października (niedziela), godzina 11:00
ISKRA SIKOROWO - ARKADIA JAKSICE
Obsada sędziowska: Janusz Grzegorski oraz Anna Grzegorska i Joanna Nowak (wszyscy z Janikowa).
* * * HISTORIA POJEDYNKÓW LIGOWYCH * * *
* 01.10.2000 - LZS Jaksice - Iskra Sikorowo 1-3
(NN - 1)
* 06.05.2001 - Iskra Sikorowo - LZS Jaksice 6-2
(NN - 2)
* 21.10.2001 - Arkadia - Iskra Sikorowo 4-2
(Tomasz Kowalski - 2, Robert Twardowski - 1, Krzysztof Kołodziejczyk - 1)
* 02.06.2002 - Iskra Sikorowo - Arkadia 1-1 (0-1)
(Daniel Stolarski - 1)
* 10.10.2010 - Iskra Sikorowo - Arkadia 3-1 (2-1)
(Daniel Dyrdół - 1)
ARKADIA: Kamil Janiak - Michał Kręcichwost, Dawid Flis, Maciej Bąk, Dariusz Nowicki, Daniel Dyrdół, Jarosław Sołomonow, Daniel Dutkiewicz, Tomasz Kowalski, Damian Trzupek, Marcin Ruta.
* 22.05.2011 - Arkadia - Iskra Sikorowo 6-1 (1-1)
(Przemysław Olejniczak - 3, Tomasz Kowalski - 1, Błażej Wyrkowski - 1, Dawid Opuchlik - 1)
ARKADIA: Dawid Opuchlik - Michał Kręcichwost, Maciej Bąk, Bartosz Kowalski, Daniel Dyrdół, Tomasz Kowalski (Marcin Jaskulski), Marcin Gustaw, Dariusz Nowicki, Robert Stelmaszyk (Błażej Wyrkowski), Przemysław Olejniczak, Kamil Janiak.
* 16.10.2011 - Iskra Sikorowo - Arkadia 2-4 (1-2)
(Dariusz Nowicki - 1, Kamil Janiak - 1, Marcin Gustaw - 1, samobójcza - 1)
ARKADIA: Dawid Opuchlik - Michał Kręcichwost, Przemysław Olejniczak, Bartosz Kowalski, Michał Morawski, Tomasz Kowalski, Marcin Gustaw, Dariusz Nowicki (Marcin Jaskulski), Maciej Bąk, Kamil Janiak, Damian Trzupek.
* 27.05.2012 - Arkadia - Iskra Sikorowo 6-3 (3-0)
(Przemysław Olejniczak - 2, Tomasz Kowalski - 2, Dariusz Nowicki - 1, Kamil Janiak - 1)
ARKADIA: Michał Kujawa - Michał Kręcichwost, Bartosz Kowalski, Patryk Rybicki, Dariusz Nowicki, Łukasz Kalbarczyk, Marcin Jaskulski (Karol Urbański), Krzysztof Lampka, Kamil Janiak, Tomasz Kowalski, Przemysław Olejniczak.
ISKRA SIKOROWO - ARKADIA JAKSICE 8 3-1-4 21-25
* * * POZOSTAŁE PARY IX KOLEJKI * * *
(oraz bilans ligowych pojedynków rozegranych na przestrzeni ostatnich 30. sezonów tj. 1984/85 – 2013/14)
Kujawy Kozy - Kujawiak Sukowy 18 9-3-6 40-33
niedziela, 10:00 (Piotrków Kuj.); s. Mirosław Landowski (Inowrocław)
w ubiegłym sezonie: 2-3
Mikrus Szadłowice - Grom Ostrowo 0 0-0-0 0-0
niedziela, 15:00; s. Piotr Nowicki (Janikowo)
w ubiegłym sezonie: nie grali (Grom debiutuje w rozgrywkach)
Noteć Inowrocław - Gopło Kościeszki 6 5-1-0 13-5
niedziela, 11:00; s. Michał Pokorski (Pińsko)
w ubiegłym sezonie: nie grali (ostatnio w sezonie 2008/09; 2-0)
Orłowianka Orłowo - Kolorowi Krusza Zamk. 26 10-2-14 54-82
niedziela, 15:00; s. Piotr Pankowski (Kruszwica)
w ubiegłym sezonie: 3-4
Fregata Polanowice - Tarant Wójcin 16 9-2-5 36-26
niedziela, 10:00; s. Agnieszka Ryż (Kruszwica)
w ubiegłym sezonie: nie grali (ostatnio w sezonie 2008/09; 2-3)
Unia Leszcze - Zjednoczeni Szarlej 6 3-0-3 20-20
niedziela, 15:00; s. Robert Jędrzejczak (Ściborze)
w ubiegłym sezonie: 6-2