• autor: iregre, 2014-07-16 15:12

W czerwcu br. minęło pięć lat odkąd prowadzę stronę internetową Arkadii Jaksice. To spory kawałek czasu. Przez te pół dekady starałem się, by strona wyglądała przyzwoicie, a przede wszystkim, aby w miarę szybko i czytelnie odnotowywać wieści dotyczące jaksickiego LKSu. Gdy czas na to pozwalał zaglądałem też na karty historii lokalnej kopanej.

No właśnie: gdy czas pozwalał. A z czasem tego czasu zaczęło ubywać i dziś coraz trudniej można poukładać sprawy tak, aby być tu, tu, tu i jeszcze tu, czyli przy linii bocznej boiska gdy żółto-zieloni grają mecz.

Zbliżający się sezon 2014/15, a od strony technicznej nowe możliwości oferowane przez serwery futbolowo.pl to myślę odpowiedni czas na zmiany. I stąd ta - odwlekana nieco - decyzja: oddam w dobre ręce prowadzenie niniejszej strony. Ma się rozumieć, że nie myślę rzucać kogoś na głęboką wodę i przynajmniej na początku redagowania, o ile będzie taka potrzeba, będę służył pomocą nowemu Administratorowi, czy Administratorom. Innym rozwiązaniem może być też "zawieszenie" tej strony, jeśli nowi prowadzący zechcą robić wszystko od podstaw i pod innym adresem.

Chętnych gotowych podjąć się wyzwaniu proszę o kontakt mailowy (ireg@autograf.pl), telefoniczny (696-05-90-76) lub facebookowy (profil Arkadii). IG.