Klasyfikacja strzelców (stan na 05.05)

• autor: iregre, 2014-05-05 14:51

* * * KLASYFIKACJA STRZELCÓW * * *

27 - Dariusz Lewandowski (Unia)

16 - Dominik Jelonek (Unia)

15 - Damian Lewandowski (Unia)

13 - Sławomir Roszak (Cukrownik-Pena), Dawid Deresiewicz (Unia)

11 - Radosław Mróz (Hermes)

10 - Mikołaj Polak (Promień), Mirosław Szatkowski (Zootechnik)

8 - Paweł Krajewski (Hermes)

7 - Dominik Niewiadomski, Przemysław Owczarzak, Michał Wojciechowski (wszyscy Pogoń II), Michał Maksim (Unia)

6 - Maciej Maciejewski, Patryk Maziarz (obaj Cukrownik-Pena), Grzegorz Woźniak (Hermes), Rafał Błaszak (Olimpia), Marcin Zaleski (Unia), Mateusz Wiktorowicz (Zagłębie)

5 - Michał Kaszuba (Błyskawica), Mateusz Zalewski (LZS Wielowieś), Tomasz Guziołek (Olimpia), Leszek Owczarzak (Pogoń II), Michał Frąckowiak (Promień), Martin Nowicki (Unia)

4 - Kamil Janiak, Krystian Musiał (obaj Arkadia), Szymon Dudek (Hermes), Bartłomiej Czaja, Sebastian Skoczyński (obaj LZS Wielowieś), Rafał Laks (Pogoń II), Wojciech Wróblewski (Promień), Jakub Juszczyk, Jakub Ślebioda (obaj Zagłębie), Mariusz Kwiatkowski, Mateusz Losik, Mariusz Mięta (wszyscy Zootechnik)

3 - Radosław Łodożyński, Artur RatajczykDawid Stempowski, Piotr Strzelec, Maciej Szymański (wszyscy Błyskawica), Paweł Lewandowski (Hermes), Mateusz Mendelewski, Michał Serwach (obaj LZS Wielowieś), Dawid Gwiazda (Olimpia), Krzysztof Konrad (Olimpia), Mikołaj Kleczewski (Pogoń II), Paweł Myller (Promień), Norbert Karpiński, Mikołaj Kruszka (obaj Unia), Krystian Kaczmarek, Maciej Wisz (obaj Zagłębie), Mateusz Biłoszewski (Zootechnik)

2 - Arkadiusz Dernoga (Błyskawica), Robert Ciećka, Dariusz Pacholski, Adam Patyk, Maciej Przydatek (wszyscy Cukrownik-Pena), Wojciech Dziennik, Łukasz Krajewski, Szymon Serwach (wszyscy Hermes), Mikołaj Czaja (LZS Wielowieś), Tomasz Gębala, Jakub Koralewski, Marcin Pachla (wszyscy Olimpia), Marcin Hałajczak, Krzysztof Krzywiński, Mateusz Oblizajek, Mateusz Kurowski (wszyscy Pogoń II), Mateusz Mikulski, Mateusz Popielarz, Łukasz Wojciechowski (wszyscy Promień), Kacper Wiktorowicz (Zagłębie), Marek Orzechowski, Radosław Pochylski (obaj Zootechnik)

1 - Marcin Gustaw, Patryk Korwek, Marcin Jaskulski, Bartłomiej Kośka, Tomasz Kowalski, Michał Kręcichwost, Krzysztof Lampka (wszyscy Arkadia), Mateusz Hulisz, Dawid Kaźmierski, Kacper Konopacki, Marcin Łojewski (wszyscy Błyskawica), Piotr Fuczyński, Krzysztof Janiak, Jakub Matusiak, Mateusz Ratajczak (wszyscy Cukrownik-Pena), Adam Ciężki, Michał Dudek, Wojciech Gutowski, Błażej Spychalski, Damian Trawka, Dariusz Wójcik (wszyscy Hermes), Krzysztof Brodnicki, Marcin Bronicki, Przemysław Mrozowski, Krzysztof Skoczyński (wszyscy LZS Wielowieś), Tomasz Erdmann, Łukasz Peizert, Andrzej Pomykała, Daniel Zieliński (wszyscy Olimpia), Daniel Aleksandrowicz, Bartosz Nowicki, Marcin Szwarckopf, Piotr Szyszkowski (wszyscy Pogoń II), Marek Eckert, Krzysztof Rochowiak, Łukasz Stachowiak, Jakub Suliński (wszyscy Promień), Mateusz Kaczmarek, Patryk Karpiński, Jakub Losik, Adrian Napierała, Krzysztof Wiśniewski (wszyscy Unia), Krzysztof Dybalski, Tomasz Kurczewski, Mikołaj Nowak, Michał Wański, Marcin Woźniak (wszyscy Zagłębie), Adrian Burzec (Zootechnik)

7 - samobójcze (Arkadia dla Unii i Cukrownika-Pena, Błyskawica dla Unii i Promienia, Promień dla Cukrownika-Pena oraz Zootechnik dla Unii i Pogoni II)

6 - za walkower (3 - Olimpia i 3 - Pogoń II)

RAZEM: 421 [222 - gospodarze, 199 - goście] [180 - I połowa meczu, 235 - II połowa meczu]

W Klasyfikacji Strzelców - nie licząc zdobywców bramek samobójczych - znajdują się nazwiska 124. zawodników. Najwięcej (14) z Hermesu Radłowo, Pogoni II Mogilno i Unii Janikowo, najmniej (8) z Zootechnika Kołuda Wielka.

Fot.: 16. min. meczu; Tomasz Kowalski... i Arkadia prowadzi z Olimpią 1-0.