Arkadia - Olimpia Dąbrowa 3-3

• autor: iregre, 2014-05-04 01:25

Arkadia Jaksice - Olimpia Dąbrowa 3-3 (2-0)

1-0 - Tomasz Kowalski (16 /as. Marcin Dąbrowa/)
2-0 -
Krystian Musiał (27 /as. Bartosz Kowalski/)
3-0 -
Bartłomiej Kośka (50 /as. Kamil Janiak/)
3-1 - Rafał Błaszak (76)
3-2 - Marcin Pachla (81)
3-3 - Dawid Gwiazda (90+1)

Arkadia Jaksice: Mariusz Kamiński - Bartosz Kowalski /ż.k./ (kapitan), Michał Kręcichwost, Radosław Antczak, Marcin Dąbrowa - Tomasz Kowalski /ż.k./, Bartłomiej Kośka (od 55. min. Mateusz Bętkowski), Łukasz Kroplewski, Marcin Jaskulski - Krystian Musiał, Kamil Janiak (od 70. min. Gracjan Dragon).

Na ławce rezerwowych pozostali: Szymon Dąbrowa, Tomasz Drąg, Marcin Trzupek, Karol Urbański i Bartłomiej Wojnicz.

Mecz sędziował Dawid Kosmal (Brzoza). Widzów: 80.

OCEŃ ZAWODNIKÓW >>> kliknij

Fot.: Przed meczem sędziowie, piłkarze, działacze i kibice zgromadzeni na boisku i wokół murawy w Jaksicach chwilą ciszy uczcili pamięć - zmarłego w sobotę (3 maja) - Andrzeja Czerwińskiego - wieloletniego działacza Kolorowych Krusza Zamkowa.

* * * POZOSTAŁE WYNIKI XV KOLEJKI * * *

Cukrownik-Pena Tuczno - Błyskawica Broniewice  7-4 (3-2)
Patryk Maziarz - 3, Sławomir Roszak - 2, Krzysztof Janiak - 1, Piotr Fuczyński - 1 (CT) oraz Piotr Strzelec - 3, Arkadiusz Dernoga - 1 (BB)

Hermes Radłowo - LZS Wielowieś                11-0 (4-0)
Radosław Mróz - 4, Paweł Krajewski - 3, Grzegorz Woźniak - 2, Adam Ciężki - 1, Dariusz Wójcik - 1 (HR)

Zagłębie Piechcin - Unia Janikowo              1-5 (1-1)
Jakub Juszczyk - 1 (ZP) oraz Dominik Jelonek - 2, Damian Lewandowski - 1, Mikołaj Kruszka - 1, Martin Nowicki - 1 (UJ)

Promień Szczepanowo - Zootechnik Kołuda Wlk.   2-3 (2-0)
Mikołaj Polak - 1, Wojciech Wróblewski - 1 (PS) oraz Mateusz Biłoszewski - 2, Mateusz Losik - 1 (ZKW)

Pauzowała Pogoń II Mogilno

Dokumentację kolejki przedstawiam dzięki informacjom otrzymanym od p. Mirosława Woźniaka.

* * * * * *

W czwartek 24 kwietnia futboliści Arkadii w ramach treningu rozegrali sparingową gierkę z zespołem Cukrownika-Pena Tuczno. Spotkanie, które odbyło się na boisku w Jaksicach zakończyło się zwycięstwem gości 4-3. Gole dla jaksiczan padły po strzałach Tomasza Kowalskiego i Krystiana Musiała. Trzecia bramka to trafienie samobójcze. Poza wymienionymi powyżej barw LKSu bronili: Bartłomiej Wojnicz, Michał Kręcichwost, Marcin Dąbrowa, Szymon Dąbrowa, Tomasz Drąg, Daniel Dutkiewicz, Mateusz Bętkowski, Marcin Trzupek, Marcin Jaskulski, Kamil Janiak, Karol Urbański i Kamil Bołka.