LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Klasyfikacja strzelców (stan na 29.04)

  • autor: iregre, 2014-04-29 03:25

* * * KLASYFIKACJA STRZELCÓW * * *

27 - Dariusz Lewandowski (Unia)

14 - Dominik Jelonek, Damian Lewandowski (obaj Unia)

13 - Dawid Deresiewicz (Unia)

11 - Sławomir Roszak (Cukrownik-Pena)

10 - Mirosław Szatkowski (Zootechnik)

9 - Mikołaj Polak (Promień)

7 - Radosław Mróz (Hermes), Dominik Niewiadomski, Przemysław Owczarzak, Michał Wojciechowski (wszyscy Pogoń II), Michał Maksim (Unia)

6 - Maciej Maciejewski (Cukrownik-Pena), Marcin Zaleski (Unia), Mateusz Wiktorowicz (Zagłębie)

5 - Michał Kaszuba (Błyskawica), Paweł Krajewski (Hermes), Mateusz Zalewski (LZS Wielowieś), Rafał Błaszak, Tomasz Guziołek (obaj Olimpia), Leszek Owczarzak (Pogoń II), Michał Frąckowiak (Promień)

4 - Kamil Janiak (Arkadia), Szymon Dudek, Grzegorz Woźniak (obaj Hermes), Bartłomiej Czaja, Sebastian Skoczyński (obaj LZS Wielowieś), Rafał Laks (Pogoń II), Martin Nowicki (Unia), Jakub Ślebioda (Zagłębie), Mariusz Kwiatkowski, Mariusz Mięta (obaj Zootechnik)

3 - Krystian Musiał (Arkadia), Radosław Łodożyński, Artur RatajczykDawid Stempowski, Maciej Szymański (wszyscy Błyskawica), Patryk Maziarz (Cukrownik-Pena), Paweł Lewnadowski (Hermes), Mateusz Mendelewski, Michał Serwach (obaj LZS Wielowieś), Krzysztof Konrad (Olimpia), Mikołaj Kleczewski (Pogoń II), Paweł Myller, Wojciech Wróblewski (obaj Promień), Norbert Karpiński (Unia), Jakub Juszczyk, Krystian Kaczmarek, Maciej Wisz (wszyscy Zagłębie), Mateusz Losik (Zootechnik)

2 - Robert Ciećka, Dariusz Pacholski, Adam Patyk, Maciej Przydatek (wszyscy Cukrownik-Pena), Wojciech Dziennik, Łukasz Krajewski, Szymon Serwach (wszyscy Hermes), Mikołaj Czaja (LZS Wielowieś), Tomasz Gębala, Dawid Gwiazda, Jakub Koralewski (wszyscy Olimpia), Marcin Hałajczak, Krzysztof Krzywiński, Mateusz Oblizajek, Mateusz Kurowski (wszyscy Pogoń II), Mikołaj Kruszka (Unia), Mateusz Mikulski, Mateusz Popielarz, Łukasz Wojciechowski (wszyscy Promień), Kacper Wiktorowicz (Zagłębie), Marek Orzechowski, Radosław Pochylski (obaj Zootechnik)

1 - Marcin Gustaw, Patryk Korwek, Marcin Jaskulski, Michał Kręcichwost, Krzysztof Lampka (wszyscy Arkadia), Arkadiusz Dernoga, Mateusz Hulisz, Dawid Kaźmierski, Kacper Konopacki, Marcin Łojewski (wszyscy Błyskawica), Jakub Matusiak, Mateusz Ratajczak (obaj Cukrownik-Pena), Michał Dudek, Wojciech Gutowski, Błażej Spychalski, Damian Trawka (wszyscy Hermes), Krzysztof Brodnicki, Marcin Bronicki, Przemysław Mrozowski, Krzysztof Skoczyński (wszyscy LZS Wielowieś), Tomasz Erdmann, Marcin Pachla, Łukasz Peizert, Andrzej Pomykała, Daniel Zieliński (wszyscy Olimpia), Daniel Aleksandrowicz, Bartosz Nowicki, Marcin Szwarckopf, Piotr Szyszkowski (wszyscy Pogoń II), Marek Eckert, Krzysztof Rochowiak, Łukasz Stachowiak, Jakub Suliński (wszyscy Promień), Mateusz Kaczmarek, Patryk Karpiński, Jakub Losik, Adrian Napierała, Krzysztof Wiśniewski (wszyscy Unia), Krzysztof Dybalski, Tomasz Kurczewski, Mikołaj Nowak, Michał Wański, Marcin Woźniak (wszyscy Zagłębie), Adrian Burzec, Mateusz Biłoszewski (obaj Zootechnik)

7 - samobójcze (Arkadia dla Unii i Cukrownika-Pena, Błyskawica dla Unii i Promienia, Promień dla Cukrownika-Pena oraz Zootechnik dla Unii i Pogoni II)

6 - za walkower (3 - Olimpia i 3 - Pogoń II)

RAZEM: 382 [198 - gospodarze, 184 - goście] [165 - I połowa meczu, 211 - II połowa meczu]

W Klasyfikacji Strzelców - nie licząc zdobywców bramek samobójczych - znajdują się nazwiska 117. zawodników. Najwięcej (14) z Pogoni II Mogilno i Unii Janikowo, najmniej (7) z Arkadii Jaksice.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [277]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 369
ogółem: 1 626 120

statystyki szczegółowe