Noteć Inowrocław - Arkadia Jaksice 2-1

• autor: iregre, 2009-09-12 19:24

Nie udało się piłkarzom Arkadii w meczu z inowrocławską Notecią przerwać pasma niepowodzeń. Arkadia przegrała dziś na stadionie przy ul. Daniela Rakowicza 1-2 (1-0) i nadal pozostaje czerwoną latarnią aklasowej tabeli. Dla graczy z Jaksic był to już trzynasty z rzędu niewygrany pojedynek wyjazdowy. Wyrównanie niechlubnego rekordu – niestety - coraz bardziej zagląda w oczy (brakuje jeszcze dwóch spotkań). Do dzisiejszego meczu Arkadia przystąpiła osłabiona brakiem kilku piłkarzy z podstawowego składu, co w rywalizacji z tak doświadczonym rywalem, niemal „na dzień dobry” paraliżuje drużynę i pozbawia nadziei na wywalczenie korzystnego rezultatu. Czy tak było w Mątwach?

"Pierwsza połowa spotkania była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Objęliśmy prowadzenie w 13 min. po golu Tomka Kowalskiego; kapitan Arkadii w zamieszaniu podbramkowym dobił swój strzał i było 1-0. Druga połowa? Tym razem chyba bardziej zabrakło zimnej krwi niż sił. Szkoda nie tylko straconych punktów, ale i kolejnych zawodników, którzy będą musieli przymusowo odpoczywać za czerwone (Tomek Kowalski) i żółte (Adam Cyrankowski) kartki. Na szczęście z każdym kolejnym pojedynkiem przybywa piłkarzy na naszej ławce rezerwowych. Mimo absencji czwórki graczy, tyleż samo zawodników mieliśmy dziś w rezerwie, a wracający do drużyny piłkarze (chociażby Marcin Gustaw) potwierdzają, że nie zapomnieli na czym polega gra w piłkę." - tak pokrótce Prezes Arkadii - Henryk Dróżdż - podsumował dzisiejszy pojedynek.

Bramki dla Noteci (odpowiednio w 75 i 78 min. spotkania) zdobyli: Piotr Tomkiewicz (z karnego po faulu Michała Kręcichwosta) i Łukasz Kozłowski.

fot.: Marcin Gustaw (pierwszy z lewej) - dopiero w piątej kolejce wzmocnił szeregi Arkadii. W środku - Jacek Sucharski (trener), po prawej - Michał Kręcichwost.

Skład Arkadii: Przemysław Olejniczak - Adrian Wyrkowski, Adam Cyrankowski (cz.k. /za dwie żółte/), Michał Kręcichwost, Daniel Dyrdół - Tomasz Kowalski (cz.k.), Bartosz Kowalski, Jacek Sucharski, Marcin Gustaw (od 85 min. Michał Morawski) - Jarosław Sołomonow (od 78 min. Dariusz Nowicki), Szymon Wiechecki

autor: ~rywal 2009-09-12 20:15:30

autor: ~anonim 2009-09-12 20:34:09

avatar ale chociaż Tomasz Kowalski szczelił gola!!!moj tata

autor: ~jaaaa 2009-09-12 21:45:31

avatar i znowu brutale z gnojna kończą w 9. niedługo w 7 na mecze będziecie jeździć

autor: ~KIBIC 2009-09-12 21:47:45

avatar PREZES DAJ SE  SPOKOJ  Z TYMI ,,LESNYMI DZIADKAMI.''W KAZDYM  MECZU KARTKI   POGONIC ICH WSTYD   PSZYNOSZAPREZESOWI I KIBICA  NASZEGO  KLUBU......

autor: ~~`kibic~ 2009-09-12 23:19:07

avatar Leśnym dziadkiem jesteś ty i pogonić można  tylko ciebie.Odczepcie się wszyscy od Arkadii. Nie jeden chłopak chciałby grać w tym klubie.I jeszcze jedno do autora brzydkiego jaaaa: brutalem jesteś ty a drużyna nie jest z Gnojna lecz z Jaksic nie wiesz na czyjej stronce jesteś? dziecko z przedszkola by wiedziało.Pozdrawiam całą Arkadię.

autor: ~anonim 2009-09-13 00:44:43

avatar 5 spotkań 9 czerwonych kartek gratulacje

autor: ~anonim 2009-09-13 00:57:55

avatar PAtologia !!!!!!!!!!!

autor: ~załamany 2009-09-13 14:42:03

avatar kolejny mecz do wygrania... kolejna porażka!

autor: ~Mazi 2009-09-13 22:42:36

avatar

Dlaczego wszyscy jadą po tym zespole. Zespół walczy i mam nadzieje że wkrótce odniesie pierwsze zwycięstwo. A wszystkim co urągają na ten klub niech się zajmą swoimi sprawami i  jak sie nie podoba nie wchodzą wogóle na tą strone. Pozdrawiam i życze powodzenia