Sparingowy marzec

• autor: iregre, 2014-02-08 06:44

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów to 2 marca br. B-klasowi futboliści Arkadii Jaksice rozpoczną towarzyskie potyczki mające przygotować drużynę do rundy rewanżowej sezonu 2013/14.

Pierwszym przeciwnikiem jaksiczan będzie ligowy rywal, a jednocześnie i etatowy sparingpartner LKSu - zespół LZS Wielowieś. Z piłkarzami z Wielowsi arkadyjczycy na przestrzeni trzech ostatnich lat mierzyli się aż dziewięć razy, z czego sześć w przedsezonowych przetarciach.

Innym ligowym rywalem Arkadii, z którym przyjdzie zmierzyć się żółto-zielonym w towarzyskiej gierce będzie drużyna Cukrownika-Pena Tuczno. Pozostali marcowi przeciwnicy jaksiczan rywalizują w sezonie 2013/14 w grupie VI bydgoskiej Klasy B.

PLAN SPARINGÓW *

02.03.2014 - Arkadia - LZS Wielowieś

09.03.2014 - Arkadia - Mikrus Szadłowice

16.03.2014 - Arkadia - Cukrownik-Pena Tuczno

23.03.2014 - Arkadia - Iskra Sikorowo

30.03.2014 - Arkadia - Orłowianka Orłowo

*) Miejsca rozegrania meczów, jak i sprecyzowane terminy ich rozpoczęcia, zostaną podane w późniejszym czasie.

Przypomnę, że rundę wiosenną Arkadia zainauguruje 6 kwietnia na boisku w Jaksicach meczem z Promieniem Szczepanowo. Natomiast zakończenie ligowych bojów (wówczas jaksiczanie zmierzą się w Radłowie z miejscowym Hermesem) zaplanowano na przedostatni weekend czerwca (21/22.06).

Fot.: W takim składzie (gościnno-eksperymentalnym) Arkadia na boisku w Grochowiskach Księżych rozpoczynała sparingową serię przed rundą jesienną sezonu 2013/14.