LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Aktualności

Marcin Graczyk prezesem Arkadii

  • autor: iregre, 2014-01-31 22:10

31 stycznia br. w gościnnych progach remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaksicach odbyło się walne zebranie członków Ludowego Klubu Sportowego "Arkadia" Jaksice. Najważniejszym punktem obrad był wybór nowego (jak się okazało, tym razem pięcioosobowego) Zarządu LKSu.

Prezesem - drugim w historii Arkadii - został Marcin Graczyk, kierownikiem drużyny Daniel Dutkiewicz, sekretarzem Agata Kowalska, członkiem Mieczysław Kręcichwost, a gospodarzem Krzysztof Domżalski.

Natomiast w nowym składzie Komisji Rewizyjnej znaleźli się: Rafał Sałek - przewodniczący, Sebastian Flis - sekretarz i Bartosz Kowalski - członek.

Nowym władzom Arkadii gratuluję wyboru i życzę samych dobrych pomysłów na prowadzenie Klubu, wytrwałości i jedności w dążeniu do ich realizacji, a na finiszu każdego przedsięwzięcia radosnego zbierania plonu, czyli mnogich sukcesów arkadyjskiej drużyny. Życzę też przychylnego kibicowskiego oka, szerokim gestem otwartego sponsorskiego portfela i - po prostu - spełnienia marzeń. Tych żółto-zielonych!

Jednocześnie, głosem ustępującego prezesa - Henryka Dróżdża - dziękuję - za to co materialne i niematerialne, a co pozwalało Arkadii istnieć na futbolowej mapie regionu po dziś dzień - Władzom Gminy Inowrocław z wójtem Tadeuszem Kacprzakiem i jego poprzednikami, zastępcą wójta Markiem Karólewskim, a także - obecnym na dzisiejszym zebraniu - radnym Rady Gminy - Henrykiem Malewiczem na czele, oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jaksicach. Poza tym dziękuję za współpracę związkowym przedstawicielom, piłkarskim sędziom oraz klubowym działaczom i futbolistom drużyn, z którymi przyszło mierzyć się w ligowych i sparingowych bojach jaksickim "jedenastkom". Przede wszystkim zaś dziękuję Zawodnikom, którzy na przestrzeni lat 2000-2013 przyoblekali arkadyjskie barwy poświęcając swój czas na reprezentowanie na zielonych murawach jaksickiego Klubu, Kibicom, szczególnie tym (a tych było najwięcej), którzy nie odwracali się plecami od drużyny, gdy tej nie szło tak jak iść powinno, oraz wszystkim Współdziałającym w Zarządzie LKSu od czasu powołania zorganizowanej drużyny.

Ps. W najbliższym czasie - jeśli okoliczności pozwolą - postaram się zaprezentować na stronce rozmowy z Prezesami Arkadii - byłym i obecnym.

 

Fot.: Dowodzący jaksicką piłką (od lewej): Mieczysław Kręcichwost (członek Zarządu), Bartosz Kowalski (członek Komisji Rewizyjnej), Sebastian Flis (sekretarz Komisji Rewizyjnej), Rafał Sałek (przewodniczący Komisji Rewizyjnej), Agata Kowalska (sekretarz Klubu), Krzysztof Domżalski (gospodarz), Henryk Dróżdż (były prezes Arkadii), Marcin Graczyk (obecny prezes Arkadii), Daniel Dutkiewicz (kierownik drużyny).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1113]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 177, wczoraj: 505
ogółem: 1 689 841

statystyki szczegółowe