Gminna Liga Halowa - XIV kolejka (ostatnia)

• autor: iregre, 2013-12-31 03:36

W ostatniej serii gier III edycji Ligi Halowej piłkarze Arkadii Jaksice ulegli - po emocjonującym pojedynku - świeżo koronowanemu mistrzowi sławęcińskich zmagań - drużynie LGD Czarnoziem na Soli - i w ostatecznym rozrachunku uplasowali się na 5. miejscu gminnej rywalizacji.

ARKADIA JAKSICE - LGD CZARNOZIEM NA SOLI   8-9

Bramki dla jaksiczan zdobyli: Tomasz Kowalski - 3, Kamil Janiak - 2, Bartosz Kowalski - 1 (wobec kontuzji opuścił parkiet już w I połowie spotkania), Bartłomiej Wojnicz - 1 i Marcin Jaskulski - 1.

W bramce Arkadii zagrał Marcin Dąbrowa.

Zdjęcia z meczu i nie tylko (autor Marcin Graczyk) na facebooku >>> kliknij

POZOSTAŁE WYNIKI

ATM - Balin         10-3
Orły - Iskra         5-9
Przerwę mieli Kolorowi

TABELA

1.LGD Czarnoziem Na Soli   12  32  10-2-0   80-46
2.Kolorowi Krusza Zamkowa  12  24   8-0-4   70-61
3.ATM Jacewo               12  19   5-4-3   96-75
4.Iskra Sikorowo           12  18   6-0-6   56-61
5.Arkadia Jaksice          12  17   5-2-5   86-67
6.Orły Sławęcinek          12  12   4-0-8   54-62
7.Balin                    12   0   0-0-12  37-107

Królem strzelców, zdobywając 38 bramek, został Paweł Grodziski (ATM), drugie miejsce w klasyfikacji snajperów zajął z 35 golami Kamil Janiak (Arkadia), a trzecią pozycję strzelec 28 bramek Szymon Sobczak (ATM).

STRZELCY BRAMEK DLA ARKADII

35 - Kamil Janiak
24 - Bartosz Kowalski
9 - Tomasz Kowalski, Marcin Jaskulski
5 - Bartłomiej Wojnicz
4 - Marcin Dąbrowa

Po zakończeniu parkietowych zmagań odbyło się wręczenie nagród i dyplomów, którego dokonali - w imieniu Wójta gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka - zastępca włodarza Marek Karólewski, gminny sekretarz Marek Przeździęk, dyrektor gimnazjum w Sławęcinku Robert Orczykowski oraz koordynator halowych rozgrywek Piotr Nijak. Wójt nie omieszkał też podziękować "za dobrze wykonaną pracę na rzecz środowiska lokalnego" działaczom Uczniowskiego Klubu Sportowego HERKULES Sławęcinek: Joannie Orczykowskiej (opieka medyczna), Grzegorzowi Remiaszowi (sędzia) i - wspomnianemu powyżej - Piotrowi Nijakowi.

Finałem finałów III edycji gminnych mistrzostw był smaczny poczęstunek przygotowany dla wszystkich, którzy w przedostatni wieczór 2013 r. znaleźli się w hali sławęcińskiego gimnazjum.

13 stycznia 2014 r. zainaugurowana zostanie IV edycja Ligi Halowej Piłki Nożnej Gminy Inowrocław. Tym razem ligowe boje rozgrywane będą w poniedziałki. Szczegółowe wiadomości, w tym terminarz na pierwszą kolejkę mistrzostw, zostaną opublikowane niebawem na stronie Urzędu Gminy Inowrocław. Zainteresowani czynnym udziałem w turnieju proszeni są o kontakt z koordynatorem HLPN.

Fot.: LGD Czarnoziem na Soli - mistrzowie III edycji LHPN Gminy Inowrocław (fot. Marcin Graczyk).

Informacje za http://gimslawecinek.szkolnastrona.pl (autor: koordynator HLPN Piotr Nijak) oraz za https://www.facebook.com/ArkadiaJaksice (autor: kierownik halowej AJ Marcin Graczyk).