Arkadia - Hermes Radłowo 2-3

• autor: iregre, 2013-11-02 16:00

Arkadia Jaksice - Hermes Radłowo 2-3 (1-1)

Bramki zdobyli: Marcin Gustaw - 1 (42 /głową/, po zagraniu Tomasza Kowalskiego z rzutu rożnego), Kamil Janiak - 1 (55, asysta Marcin Gustaw) dla Arkadii oraz Paweł Krajewski - 2 (25, 70) i Szymon Dudek - 1 (86) dla Hermesa.

Arkadia Jaksice: Bartłomiej Wojnicz - Bartosz Kowalski (kapitan), Michał Kręcichwost, Karol Urbański, Marcin Dąbrowa - Marcin Gustaw, Arkadiusz Frątczak, Krystian Musiał /ż.k./, Marcin Jaskulski - Tomasz Kowalski, Kamil Janiak.

Mecz sędziował Mariusz Stypczyński (Żnin). Widzów: 40.

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć Tadeusza Mazowieckiego - zmarłego 28 października br. - pierwszego premiera III Rzeczypospolitej.

OCEŃ ZAWODNIKÓW >>> kliknij

Fot.: Tej bramki zdobytej przez Marcina Gustawa w 32. minucie sędzia nie uznał. Rzut wolny pośredni, to taki rzut, w którym piłka przed wpadnięciem do bramki musi mieć kontakt z innym zawodnikiem niż tylko z wykonawcą rzutu. I tego elementu zabrakło.

Więcej zdjęć z meczu (autor Marcin Graczyk) na facebooku >>> kliknij

* * * POZOSTAŁE WYNIKI XI KOLEJKI * * *

Błyskawica Broniewice - Unia Janikowo        1-13 (1-9)
Michał Kaszuba - 1 (BB) oraz Dominik Jelonek - 4, Dariusz Lewandowski - 3, Norbert Karpiński - 2, Mikołaj Kruszka - 1, Marcin Zaleski - 1, Patryk Karpiński - 1, samobójcza /Jakub Nowicki/ - 1 (UJ)

Cukrownik-Pena Tuczno - Olimpia Dąbrowa      4-2  (3-1)
Sławomir Roszak - 3, Maciej Maciejewski - 1 (CT) oraz Tomasz Guziołek - 1, Krzysztof Konrad - 1 (OD)

Pogoń II Mogilno - Zagłębie Piechcin         7-1  (3-0)
Przemysław Owczarzak - 2, Leszek Owczarzak - 2, Marcin Hałajczak - 1, Krzysztof Krzywiński - 1, Michał Wojceichowski - 1 (PM) oraz Marcin Woźniak - 1 (ZP)

Zootechnik Kołuda Wielka - LZS Wielowieś     8-3  (3-1)
Mirosław Szatkowski - 3, Mariusz Mięta - 2, Mateusz Losik - 2, Radosław Pochylski - 1 (ZKW) oraz Marcin Bronicki - 1, Mateusz Mendelewski - 1, Sebastian Skoczyński - 1 (LW)

Pauzował Promień Szczepanowo

Dokumentację kolejki przedstawiam dzięki informacjom otrzymanym od p. Mirosława Woźniaka.