Klasyfikacja Strzelców Klasy A - gr. II

• autor: iregre, 2013-06-25 01:54

Aż trzech zawodników zasiadło na tronie przeznaczonym dla króla strzelców grupy II bydgoskiej Klasy A. Do prowadzącego po rundzie jesiennej (z 17 bramkami) Dawida Markowskiego z Dębu Bąkowo, podczas wiosennych zmagań dołączyli Jarosław Łapiński - gracz Burzy Nowa Wieś Wielka i Krzysztof Kowalski - futbolista gębickiej Noteci. Obaj piłkarze w rundzie rewanżowej zdobyli po 19 goli. Czwarte miejsce w klasyfikacji zajął snajper mistrzowskiej Sparty Janowiec - Jarosław Wiśniewski (12+9), zaś piąta pozycja przypadła w udziale Adrianowi Wysockiemu, który szeregi LZS Kościelec zasilił dopiero w rundzie wiosennej.

* * * KLASYFIKACJA STRZELCÓW * * *

KLASA A - grupa II

30 - Jarosław Łapiński (Burza), Dawid Markowski (Bąkowo), Krzysztof Kowalski (Gębice)

21 - Jarosław Wiśniewski (Sparta)

20 - Adrian Wysocki (Kościelec)

19 - Piotr Warczak (Brzoza)

18 - Radosław Leszczyński (Burza)

17 - Dawid Niemczewski (Jeziora Wlk.)

15 - Sławomir Sztuba (Brzoza), Paweł Kadłubowicz (Sparta)

14 - Sebastian Walczak (Fregata)

13 - Rafał Sobieralski (Brzoza), Dawid Górski (Orłowianka), Patryk Pokrzywiński (Orzeł)

12 - Michał Szeremet (Burza), Mateusz Kranz (Barcin)

11 - Marcin Kaźmierczak, Maciej Skoczylas (Jeziora Wlk.), Piotr Pacia (Gębice)

10 - Damian Stefański (Bąkowo), Grzegorz Woźniak (Hermes), Wojciech Grabarski (Orzeł)

9 - Sławomir Roszak (Barcin), Łukasz Stępień (Orłowianka), Arkadiusz Cichy, Szymon Grabarkiewicz, Kamil Juszczak (Sparta)

8 - Krzysztof Kawka, Dawid Olejniczak (Bąkowo), Hubert Burdziński, Marcin Burdziński (Fregata), Mateusz Stiler, Jakub Warda (Jadowniki), Krystian Kryszak (Gębice)

7 - Michał Nadolski (Barcin), Łukasz Krajewski (Hermes), Sławomir Szpulecki (Gębice), Przemysław Toporowski (Orzeł), Kamil Roszkowiak (Sparta)

6 - Michał Chrzan (Brzoza), Rafał Nieznalski (Kościelec), Marcin Jankowiak (Gębice), Łukasz Jaranowski, Jakub Pawlaczyk (Orłowianka)

5 - Grzegorz Kubisz, Marcin Libumski, Krzysztof Machowski (Burza), Leszek Wisz (Barcin), Jakub Ślebioda (Hermes), Mariusz Raczkowski (Brzoza), Radosław Jardanowski, Patryk Puszkiewicz, Mateusz Zalewski (Kościelec), Mirosław Szatkowski (Inowrocław), Paweł Werner (Orzeł)

4 - Paweł Kucharski (Burza), Arkadiusz Ostrowski, Jacek Płocieniczak (Barcin), Wojciech Zaleta (Bąkowo), Łukasz Lutowski (Brzoza), Kamil Losik, Michał Ornatek (Jeziora Wlk.), Patryk Hulisz, Michał Koczorowski, Kamil Pędzich (Inowrocław), Mateusz Głowski, Paweł Podlewski, Michał Zaworski (Sparta)

3 - Przemysław Pachut, Przemysław Rutyna (Burza), Bartosz Sarnowski, Łukasz Sobek (Barcin), Emil Grzeca (Brzoza), Robert Komór, Filip Skoczylas (Jeziora Wlk.), Wojciech Alichniewicz, Daniel Lewandowski, Adrian Wiśniewski (Jadowniki), Mikołaj Gajewski (Kościelec), Marcin Konkolewski (Gębice), Kamil Bochat, Łukasz Kozłowski, Tomasz Sobolewski (Inowrocław), Dawid Marczyński, Dariusz Nowicki (Orłowianka)

2 - Patryk Lewandowski (Burza), Łukasz Kaśków, Dawid Radecki (Barcin), Jarosław Groblewski (Bąkowo), Artur Szczudliński (Fregata), Arkadiusz Pruss (Brzoza), Michał Kaszyński, Konrad Kowalski (Jeziora Wlk.), Paweł Jarmuż, Przemysław Kapłoński, Adrian Stiler (Jadowniki), Błażej Babiarz, Ryszard Babiarz, Tomasz Majtczak, Krzysztof Sobczak, Artur Zaborowski (Kościelec), Krzysztof Krzywiński, Jakub Łaganowski, Krystian Łuczak, Michał Świątnicki (Gębice), Przemysław Gajkowski, Michał Kugler, Filip Łapiński (Inowrocław), Rafał Kaczmarek (Orłowianka), Norbert Frydrych, Daniel Sobota (Orzeł)

1 - Michał Jędrusik, Juliusz Machowski (Burza), Jakub Jankowski, Nikodem Osuch, Sebastian Skurzyński, Bartłomiej Szmyt (Barcin), Łukasz Czaplewski, Arkadiusz Czarniak, Paweł Ćwikliński, Marcin Filipiak, Kamil Lewandowski, Amadeusz Markowski, Jacek Oczki, Krystian Olejniczak (Bąkowo), Szymon Burdziński, Norbert Kolski, Błażej Kukuczka, Bartłomiej Leśniewski, Patryk Walczak (Fregata), Adam Ciężki, Szymon Dudek, Dawid Kijanowski, Paweł Lewandowski, Maciej Popielewski, Wojciech Ruszkowski, Damian Trawka (Hermes), Andrzej Grugiel, Marcin Michalski, Mateusz Smerliński (Brzoza), Konrad Czapik (Jeziora Wlk.), Aleksander Augustyniak, Sławomir Chrośniak, Daniel Dychtanowicz, Maciej Krygier, Dawid Książkiewicz, Mirosław Michalski, Mateusz Mikoś, Wojciech Nosko (Jadowniki), Piotr Kowalski, Jakub Koziej, Kamil Krotoszyński, Tomasz Wonorski (Gębice), Adrian Czapla, Patryk Lasecki, Paweł Moraczyński, Dawid Nowak, Łukasz Woś, Kamil Wyciechowski (Inowrocław), Hubert Karliński, Marcin Klawczyński, Rafał Krupa, Szymon Serwach, Szymon Sobczak, Mikołaj Waszkiewicz, Mirosław Wróblewski, Wojciech Wróblewski (Orłowianka), Łukasz Czyż, Sebastian Ćwikliński, Sebastian Górecki, Paweł Łukomski, Bartosz Polański (Orzeł), Tomasz Drzewiczak, Radosław Kurzawski, Miłosz Maciejewski, Maciej Marciniak, Przemysław Radka (Sparta)

samobójcze - 4 (dla Dębu Barcin /Noteć Inowrocław/, dla Dębu Bąkowo /LZS Jadowniki/, dla KS Brzoza /Orzeł Kcynia/, dla Orłowianki Orłowo /Burza Nowa Wieś Wlk./)

za walkower - 6 (Fregata - 3, Orzeł - 3)

Fot.: Jakub Pawlaczyk (drugi z prawej) - na co dzień kapitan Orłowianki Orłowo - 3 marca br. zasilił skład Arkadii Jaksice podczas sparingowej wyjazdowej potyczki z LZS Wielowieś.