Klasyfikacja Strzelców

• autor: iregre, 2013-04-22 21:16

* * * KLASYFIKACJA STRZELCÓW * * *

21 - Piotr Łabuszyński (Piast)

15 - Michał Kaszuba (Błyskawica)

11 - Patryk Maziarz (Cukrownik), Michał Serwach (LZS Wielowieś), Damian Radecki (Piast), Dominik Niewiadomski (Pogoń II)

10 - Rafał Błaszak (Olimpia)

9 - Piotr Bachanek (Piast), Piotr Marcisz (Zagłębie)

7 - Krzysztof Kasprzak (Olimpia), Marcin Szwarckopf (Pogoń II)

6 - Marcin Gustaw, Kamil Janiak (obaj Arkadia), Wojciech Ciesielski (Cukrownik), Damian Brończyk (Piast), Maciej Szymański, Piotr Szyszkowski (obaj Pogoń II), Mikołaj Polak (Promień), Michał Mróz, Sławomir Woźniak (obaj Zagłębie), Mateusz Losik (Zootechnik)

5 - Artur Ratajczyk (Błyskawica), Paweł Jarmuż (LZS II Jadowniki), Marcin Pachla (Olimpia), Mateusz Rosiński, Wojciech Wróblewski (obaj Promień), Radosław Pochylski (Zootechnik)

4 - Przemysław Olejniczak (Arkadia), Kacper Konopacki (Błyskawica), Karol Markiewicz (Pogoń II), Adam Patuła (Zootechnik)

3 - Michał Morawski (Arkadia), Krzysztof Konrad (Olimpia), Piotr Kędziora, Maciej Małkowicz, Erwin Woźniak (wszyscy Piast), Przemysław Kulczak, Łukasz Leśny (obaj Pogoń II), Bartłomiej Jóźwiak (Promień), Bartosz Babiarz, Bartosz Sobek, Mateusz Wiktorowicz (wszyscy Zagłębie), Mateusz Cugier, Mariusz Kwiatkowski (obaj Zootechnik)

2 - Tomasz Kowalski (Arkadia), Mateusz Hulisz, Jarosław Kaszuba, Radosław Łodożyński, Piotr Strzelec, Mateusz Szabelski (wszyscy Błyskawica), Karol Link, Adam Patyk (obaj Cukrownik), Michał Baranowski, Rafał Bukowski, Bartosz Kujawa, Piotr Rynkowski (wszyscy LZS Palczyn), Dawid Cybula, Krzysztof Skoczyński (obaj LZS Wielowieś), Adrian Wiśniewski (LZS II Jadowniki), Marcin Jędrzejczak (Olimpia), Radosław Bogusz, Maciej Górczyński (obaj Piast), Bartosz Przybyła, Marcin Hałajczak (obaj Pogoń II), Michał Dworek, Michał Frąckowiak (obaj Promień), Adam Wisz (Zagłębie), Marek Orzechowski, Hubert Pochylski (obaj Zootechnik)

1 - Arkadiusz Frątczak, Marcin Jaskulski, Łukasz Kalbarczyk, Michał Kręcichwost (wszyscy Arkadia), Jakub Nowicki, Dawid Stempowski (obaj Błyskawica), Mirosław Gabryszak, Tomasz Kaszubski, Jakub Matusiak, Piotr Niewiadomski (wszyscy Cukrownik), Marcin Rado, Jarosław Swatowski, Tomasz Wojdylak (wszyscy LZS Palczyn), Marcin Bronicki, Mikołaj Czaja, Marcin Dzioba, Dawid Myśliński, Sławomir Myśliwiec, Arkadiusz Różycki, Mateusz Sobieralski (wszyscy LZS Wielowieś), Przemysław Alichniewicz, Wojciech Alichniewicz, Damian Chałabiś, Łukasz Gawron, Daniel Lewandowski, Wojciech Nosko, Mateusz Okoniewski, Adrian Stiler (wszyscy LZS II Jadowniki), Tomasz Erdmann, Jakub Koralewski, Jakub Kozłowski, Jacek Lewandowski, Patryk Pachla, Łukasz Peizert, Piotr Wekwejt (wszyscy Olimpia), Przemysław Lichwała, Marcin Łojewski, Mateusz Modliński, Artur Niewiadomski, Mateusz Szpulecki (wszyscy Piast), Kamil Surówka (Pogoń II), Kamil Reinke, Krzysztof Rochowiak (obaj Promień), Krzysztof Dybalski, Radosław Mróz, Marcin Wierciszewski, Marcin Woźniak (wszyscy Zagłębie), Łukasz Kubicki, Łukasz Kwiatkowski, Mirosław Szatkowski, Robert Szparagowski (wszyscy Zootechnik)

3 - samobójcze (dla LZS Palczyn /Piast/, dla Olimpii /Cukrownik/ i dla Pogoni II /LZS II Jadowniki/)

27 - za walkower (9 - Zagłębie, 6 - LZS Wielowieś, 6 - Olimpia, 3 - Arkadia, 3 - Cukrownik)

RAZEM: 398 [206 - gospodarze /w tym 12 za walkower/, 192 - goście /w tym 15 za walkower/] [161 - I połowa meczu, 210 - II połowa meczu]

W Klasyfikacji Strzelców - nie liczą zdobywców bramek samobójczych - znajdują się nazwiska 120. zawodników. Najwięcej (14) z Piasta Kołodziejewo, najmniej (7) z LZS Palczyn.

Fot.: Mateusz Kania udanie zadebiutował przed własną publicznością. Teraz pora na debiut wyjazdowy. Jeśli będzie na poziomie domowego to... drżyjcie napastnicy!