Klasyfikacja Strzelców (po V kolejce)

• autor: iregre, 2012-09-23 22:43

* * * KLASYFIKACJA STRZELCÓW (stan na 24.09) * * *

10 - Michał Kaszuba (Błyskawica)

9 - Piotr Łabuszyński (Piast)

8 - Piotr Marcisz (Zagłębie)

6 - Michał Serwach (LZS Wielowieś), Damian Radecki (Piast)

5 - Marcin Gustaw (Arkadia), Paweł Jarmuż (LZS II Jadowniki), Piotr Bachanek (Piast), Dominik Niewiadomski (Pogoń II), Sławomir Woźniak (Zagłębie)

4 - Kacper Konopacki (Błyskawica), Patryk Maziarz (Cukrownik), Rafał Błaszak (Olimpia), Marcin Szwarckopf (Pogoń II)

3 - Marcin Pachla (Olimpia), Piotr Szyszkowski (Pogoń II), Bartosz Babiarz, Mateusz Wiktorowicz (obaj Zagłębie), Mateusz Losik (Zootechnik)

2 - Michał Morawski (Arkadia), Radosław Łodożyński, Artur Ratajczyk (obaj Błyskawica), Dawid Cybula (LZS Wielowieś), Marcin Jędrzejczak, Krzysztof Kasprzak (obaj Olimpia), Damian Brończyk (Piast), Karol Markiewicz, Maciej Szymański (obaj Pogoń II), Michał Mróz, Bartosz Sobek (obaj Zagłębie), Mariusz Kwiatkowski, Radosław Pochylski (obaj Zootechnik)

1 - Kamil Janiak, Marcin Jaskulski, Łukasz Kalbarczyk, Michał Kręcichwost, Przemysław Olejniczak (wszyscy Arkadia), Mateusz Hulisz, Dawid Stempowski, Piotr Strzelec (Błyskawica), Mirosław Gabryszak, Jakub Matusiak, Wojciech Ciesielski (wszyscy Cukrownik), Michał Baranowski, Rafał Bukowski, Piotr Rynkowski, Jarosław Swatowski (wszyscy LZS Palczyn), Dawid Myśliński, Krzysztof Skoczyński (obaj LZS Wielowieś), Łukasz Gawron, Daniel Lewandowski, Wojciech Nosko, Adrian Stiler (wszyscy LZS II Jadowniki), Krzysztof Konrad, Patryk Pachla, Piotr Wekwejt (wszyscy Olimpia), Radosław Bogusz, Maciej Małkowicz, Artur Niewiadomski, Mateusz Szpulecki, Erwin Woźniak (wszyscy Piast), Przemysław Kulczak, Łukasz Leśny, Kamil Surówka (wszyscy Pogoń II), Michał Dworek, Mateusz Rosiński, Wojciech Wróblewski (wszyscy Promień), Krzysztof Dybalski, Marcin Woźniak (obaj Zagłębie), Mateusz Cugier, Łukasz Kubicki, Adam Patuła (wszyscy Zootechnik)

1 - samobójcza (dla Zagłębia /Promień/)

6 - za walkower (3 - Olimpia, 3 - Cukrownik)

RAZEM: 168 [88 - gospodarze /w tym 6 za walkower/, 80 - goście] [74 - I połowa meczu, 88 - II połowa meczu]

W Klasyfikacji Strzelców - nie liczą zdobywców bramek samobójczych - znajdują się nazwiska 72. zawodników. Najwięcej (9) z Piasta Kołodziejewo, najmniej (3) z Promienia Szczepanowo.

Fot.: Kamil Janiak (zielono-żółty) skopiował swój wyczyn ze spotkania sparingowego z LZS Wielowieś, tj. otworzył wynik meczu.