Menu g³ówne

Aktualno¶ci

Juniorzy m³odsi (XVIII kolejka)

• autor: iregre, 2011-06-15 22:22

Gop³o Kruszwica - Arkadia Jaksice 22-0 (8-0)

Bramki dla Gop³a zdobyli: Filip Koz³owski - 6, Mi³osz Losik - 6, Patryk Jó¼wiak - 3, Szymon Chromiñski - 1, Micha³ Makowski - 1, Dominik Kostrzak - 1, Miko³aj My¶liwy - 1, Miko³aj Bryl (bramkarz) - 1, Miko³aj Witczak - 1, Kamil Baranowski - 1. Bramki pada³y w minutach: 7, 10, 17, 20, 26, 28, 30, 37, 43, 45, 48, 49, 58, 59, 65, 71, 73, 75, 76, 78, 79 i 80+1.

Arkadia Jaksice: Patryk Borkowski /I po³owa/ (od 41. min. za Patryka Borkowskiego "w polu" zagra³ Tobiasz Lach) - B³a¿ej Wyrkowski /kapitan/, Karol Urbañski, Aleks Strzelczyk, Marcin Trzupek, Robert Stelmaszczyk (w II po³owie jako bramkarz), Andrzej Pluta, Andrzej Fornalewicz, Kamil Bo³ka, Damian Kwiatkowski, Krystian Musia³.

W rezerwie pozosta³ Pawe³ Lach.

Pozosta³e mecze XVIII kolejki:

Cuiavia Inowroc³aw - Znicz Rojewo             4-0

Kolorowi Krusza Zamkowa - Fregata Polanowice  1-16
(Kolorowi opu¶cili boisko po 50. minutach gry)

Przerwa: KP Jeziora Wielkie i Noteæ Inowroc³aw.

1. Gop³o Kruszwica         14   31   92-18
  2. Cuiavia Inowroc³aw      14   29   59-25
  3. KP Jeziora Wielkie      14   29   41-24
  4. Znicz Rojewo            14   27   62-38
  5. Noteæ Inowroc³aw        14   23   51-23
  6. Fregata Polanowice      14   19   50-41
  7. Arkadia Jaksice         14    6   25-94
  8. Kolorowi Krusza Zamkowa 14    0   17-134

Mecze bara¿owe o awans do Ligi Wojewódzkiej:

27.06 - D±b Barcin - Gop³o Kruszwica 1-0

30.06 - Gop³o Kruszwica - D±b Barcin 2-0 (Miko³aj My¶liwy, Rados³aw Bandosz)

Na zdjêciu: Patryk Borkowski - bramkarz Arkadii - broni rzut karny (16. min.).

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

21 - Micha³ Sikorski (Znicz)

20 - Mi³osz Losik (Gop³o)

17 - Filip Koz³owski (Gop³o)

16 - Artur Szczudliñski (Fregata), Rados³aw Bandosz (Gop³o)

14 - Miko³aj Ruta (Cuiavia), Kamil Bochat (Noteæ)

13 - Tyberiusz G³ogowski (Znicz)

12 - Mateusz Ko¿anowski (Cuiavia)

11 - Adrian Ciszewski (Fregata)

9 - Robert Kozie³ (Cuiavia), Miko³aj My¶liwy (Gop³o)

8 - Krzysztof Lampka (Arkadia), Patryk Hes (Kolorowi), Bartosz Wo¼niak (KP), Kacper Dragon (Znicz)

7 - Artur Wi¶niewski (KP), Patryk S³awkowski (Noteæ), Waldemar Brejecki (Znicz)

6 - Miko³aj Przybyszewski (Cuiavia), Dariusz Jankowiak (Fregata), Patryk Jó¼wiak (Gop³o), Bartosz Lewandowski (Noteæ), Patryk Hulisz (Noteæ)

5 - Mateusz Skalski (Cuiavia), Hubert Burdziñski (Fregata), Patryk Sa³aj (Gop³o), £ukasz Czajkowski (Gop³o), Przemys³aw Gapiñski (KP), Kamil Tec³aw (Noteæ), Damian Wojciechowski (Znicz)

4 - Mateusz Losik (Kolorowi), Dawid Mañkowski (KP), Kamil Losik (KP), Przemys³aw Walewski (Znicz)

3 - Patryk Borkowski (Arkadia), B³a¿ej Wyrkowski (Arkadia), Dawid Zyba³a (Fregata), Tomasz Kanecki (Fregata), Szymon Skorupa (Gop³o)

2 - Krystian Musia³ (Arkadia), Damian Kwiatkowski (Arkadia), Pawe³ £ukasiewicz (Arkadia), Marcin D±browa (Arkadia), Robert Stelmaszczyk (Arkadia), Borys Wi¶niewski (Cuiavia), Dawid Kujawa (Cuiavia), Damian Barczak (Cuiavia), Tomasz Piotrowski (Fregata), Andrzej Bia³ecki (Fregata), Patryk Wo¼niak (Gop³o), Szymon Chromiñski (Gop³o), Mateusz Lewandowski (Gop³o), Rafa³ Galant (Kolorowi), £ukasz Fija³kowski (Kolorowi), Maciej Korecki (KP), Robert Kupidura (KP), Maciej Skoczylas (KP), Adrian Czapla (Noteæ), Szymon Kujawa (Noteæ), Damian Olszewski (Noteæ), Szymon Jeske (Noteæ), Dawid Pawlak (Znicz)

1 - Andrzej Pluta (Arkadia), Bartosz Kruszewski (Cuiavia), Micha³ Walkowiak (Cuiavia), Dawid Wi¶niewski (Cuiavia), Wojciech Napiera³a (Cuiavia), Jakub Lewicki (Fregata), Micha³ Stopiñski (Fregata), Micha³ Makowski (Gop³o), Dominik Kostrzak (Gop³o), Miko³aj Bryl (Gop³o), Miko³aj Witczak (Gop³o), Kamil Baranowski (Gop³o), Mateusz Fronczak (Kolorowi), Bart³omiej Foterek (KP), Dawid Liczbiñski (KP), Filip Skoczylas (KP), Grzegorz Wi¶niewski (KP), Patryk Lasecki (Noteæ), Kamil Szwiec (Noteæ), Micha³ Kugler (Noteæ), Kamil Ochmañski (Noteæ), £ukasz Falkowski (Noteæ), Damian Pêka³a (Znicz)

samobójcze - 1 (dla Znicza /Gop³o/)

za walkower - 6 (po 3 dla Cuiavii i KP)

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Noteæ Inowroc³aw 0:0 Unia Leszcze
Kujawiak Sukowy 2:6 Gop³o Ko¶cieszki
Or³owianka Or³owo 3:0 Mikrus Szad³owice

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 14
Fregata Polanowice - Mikrus Szad³owice
Or³owianka Or³owo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gop³o Ko¶cieszki
Noteæ Inowroc³aw - Iskra Sikorowo

Statystyki dru¿yny

Ku pamiêci

Arkadiê wspiera

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii komentuj±cych. Masz prawo komentowaæ, wyra¿aæ swoj± opiniê oraz dyskutowaæ i nie zgadzaæ siê z czyj±¶ opini±. Nie masz natomiast prawa u¿ywaæ wulgaryzmów oraz obra¿aæ innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze bêd± usuwane.

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 2 go¶ci