LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Archiwum (statystyki)

* ARKADIA (LZS) JAKSICE *

(stan na zakończenie sezonu 2014/15) 

 

* Debiut ligowy:

LZS Jaksice - LZS Jeziora Wielkie 3-3 /17(16?).09.2000/

 

* Najwyższe zwycięstwa (ogółem):

11-1 z Falą Głogówiec (Klasa C; dom) /23.05.2004/

9-0 ze Startem Ściborze (Klasa B; dom) /17.04.2005/

9-1 z Hermesem Radłowo (Klasa B; wyjazd) /21.06.2014/

8-1 z Omegą/LZSem Markowo (Klasa B; dom) /22.08.2004/

7-0 z LZSem Jeziora Wielkie (Klasa B; dom) /08.05.2005/

7-0 z Równymi Szansami Suchatówka (Klasa B; dom) /03.04.2011/

7-1 z LZSem Palczyn (Klasa C; dom) /28.09.2003/

6-1 z Falą Głogówiec (Klasa C; wyjazd) /12.10.2003/

6-1 z Iskrą Sikorowo (Klasa B; dom) /22.05.2011/

6-1 z Równymi Szansami Suchatówka (Klasa B; wyjazd) /11.09.2011/

5-0 z LZSem Radłowo (Klasa C; dom) /06.06.2004/

 

* Najwyższe zwycięstwa (Klasa A):

dom -    8-5 z LZSem Cerplon Świątkowo/Cerekwica /28.05.2006/

         3-0 ze Spartą II Janowiec Wlkp. /30.04.2006/

         3-0 z Olimpią Dąbrowa /20.08.2006/

wyjazd - 3-1 z Zagłębiem Piechcin /28.08.2005/

 

* Najwyższe zwycięstwa (Klasa B):

dom -    9-0 ze Startem Ściborze /17.04.2005/

wyjazd - 9-1 z Hermesem Radłowo /21.06.2014/

 

* Najwyższe zwycięstwa (Klasa C):

dom -   11-1 z Falą Głogówiec /23.05.2004/

wyjazd - 6-1 z Falą Głogówiec /12.10.2004/

 

* Najwyższe porażki (ogółem):

0-11 z Brzysko-Rolem Brzysk. (Klasa A; wyjazd) /15.10.2005/

1-11 z Burzą Nowa Wieś Wlk. (Klasa A; wyjazd) /01.06.2008/

0-10 z Unią II Solec Kujawski (Klasa C; wyjazd) /09(08?).09.2001/

0-9 z Notecią Gębice (Klasa A; wyjazd) /07.10.2007/

1-9 z Fregatą Polanowice (Klasa A; wyjazd) /02.11.2008/

1-9 z Unią Janikowo (Klasa B; dom) /20.10.2013/

1-9 z Mikrusem Szadłowice (Klasa B; wyjazd) /17.05.2015/

0-8 z Unią II Janikowo/Kołodz. (Klasa A; wyjazd) /13.11.2005/

0-8 z Dębem Bąkowo (Klasa A; wyjazd) /27.09.2009/

2-9 z Kujawianką Strzelno (Klasa A; dom) /02.09.2007/

2-9 z Równymi Szansami Suchatówka (Klasa B; wyjazd) /29.08.2010/

2-9 ze Zjednoczonymi Szarlej (Klasa B; wyjazd) /20.05.2012/

2-9 z Piastem Kołodziejewo (Klasa B; dom) /12.05.2013/

1-8 z LZSem Cerplon Św./C. (Klasa A; wyjazd) /26.10.2008/

1-8 ze Zjednoczonymi Szarlej (Klasa B; wyjazd) /22.03.2015/

0-7 z Omegą Suchatówka (Klasa C; wyjazd) /28(27?).04.2002/

0-7 z Tarantem Wójcin (Klasa B; wyjazd) /31.08.2014/

 

* Najwyższe porażki (Klasa A):

dom -    2-9 z Kujawianką Strzelno /02.09.2007/

wyjazd - 0-11 z Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko /15.10.2005/

 

* Najwyższe porażki (Klasa B):

dom -    1-9 z Unią Janikowo /23.10.2013/

wyjazd - 1-9 z Mikrusem Szadłowice /17.05.2015/

 

* Najwyższe porażki (Klasa C):

dom -    1-5 z Unią II Solec Kujawski /21(20?).04.2002/

         1-5 z Orłowianką Orłowo /27(26?).10.2002/

wyjazd - 0-10 z Unią II Solec Kujawski /09(08?).09.2001/

 

* "Najwyższe" remisy (ogółem):

3-3 z LZSem Jeziora Wielkie (Klasa C; dom) /17(16?).09.2000/

3-3 z Omegą Suchatówka (Klasa C; dom) /27(26?).05.2001/

3-3 z Dębem Bąkowo (Klasa A; wyjazd) /04.06.2006/

3-3 z Dębem Bąkowo (Klasa A; dom) /19.10.2008/

3-3 z LZSem Jadowniki (Klasa A; dom) /03.04.2010/

3-3 z Promieniem Szczepanowo (Klasa B; wyjazd) /28.10.2012/

3-3 z Olimpią Dąbrowa (Klasa B; dom) /04.05.2014/

3-3 z Fregatą Polanowice (Klasa B; dom) /09.11.2014/

3-3 z Unią Leszcze (Klasa B, wyjazd) /16.11.2014/

 

* Najdłuższa seria zwycięstw (ogółem):

10 meczów (10-0-0) - bramki: 46-7

czas trwania: 18.04.04 - 05.09.04.

* Najdłuższa seria zwycięstw (dom):

10 meczów (10-0-0) - bramki: 48-7

czas trwania: 31.08.03 - 05.09.04.

* Najdłuższe serie zwycięstw (wyjazd):

5 meczów (5-0-0) - bramki: 14-3

czas trwania: 25.04.04 - 19.09.04.

5 meczów (5-0-0) - bramki: 14-6

czas trwania: 01.05.05 - 28.08.05.

 

* Najdłuższa seria bez porażki (ogółem):

19 meczów (15-4-0) - bramki: 50-16

czas trwania: 10.10.04 - 11.09.05.

* Najdłuższa seria bez porażki (dom):

30 meczów (24-6-0) - bramki: 99-22

czas trwania: 04.05.03 - 06.11.05. 

* Najdłuższa seria bez porażki (wyjazd):

9 meczów (8-1-0) - bramki: 22-11

czas trwania: 17.10.04 - 28.08.05.

 

* Najdłuższe serie remisów (ogółem):

2 mecze (0-2-0) - bramki: 3-3

czas trwania: 08.06.03 - 15.06.03.

2 mecze (0-2-0) - bramki: 3-3

czas trwania: 17.05.09 - 24.05.09.

2 mecze (0-2-0) - bramki: 3-3

czas trwania: 25.09.11 - 02.10.11.

2 mecze (0-2-0) - bramki: 5-5

czas trwania: 28.10.12 - 04.11.12.

2 mecze (0-2-0) - bramki: 3-3

czas trwania: 04.05.14 - 10.05.14

2 mecze (0-2-0) - bramki: 6-6

czas trwania: 09.11.14 - 16.11.14 /seria trwa/

 

* Najdłuższa seria bez zwycięstwa (ogółem):

15 meczów (0-0-15) - bramki: 10-60

czas trwania: 07.10.07 - 18.05.08.

* Najdłuższa seria bez zwycięstwa (dom):

9 meczów (0-4-5) - bramki: 11-20

czas trwania: 17.09.00 - 07.10.01.

* Najdłuższa seria bez zwycięstwa (wyjazd):

32 mecze (0-6-26) - bramki: 25-114

czas trwania: 28.09.08 - 15.05.11

 

* Najdłuższa seria porażek (ogółem):

15 meczów (0-0-15) - bramki: 10-60

czas trwania: 07.10.07 - 18.05.08.

* Najdłuższa seria porażek (dom):

7 meczów (0-0-7) - bramki: 4-24

czas trwania: 14.10.07 - 11.05.08.

7 meczów (0-0-7) - bramki: 5-27

czas trwania: 08.06.13 - 06.04.14

* Najdłuższa seria porażek (wyjazd):

12 meczów (0-0-12) - 11-62

czas trwania: 07.10.07 - 31.08.08.

 

* Arkadia - zwycięstwa (102):

2-1 (17x)

3-2 (12x)

1-0 (11x)

3-0 (10x) /w tym 3 walkowery/

2-0 (8x)

3-1 (7x)

4-1 (6x)

4-2 (5x)

4-0 (4x)

4-3, 5-1, 6-1 (3x)

6-3, 7-0 (2x)

5-0, 5-3, 6-2, 7-1, 8-1, 8-5, 9-0, 9-1, 11-1 (1x)

 

* Arkadia - remisy (45):

1-1 (19x)

2-2 (12x)

3-3 (9x)

0-0 (5x)

 

* Arkadia - porażki (177):

0-3 (23x) /w tym 10 walkowerów/

2-3 (17x)

1-2 (16x)

1-3 (12x)

2-4, 0-1 (11x)

1-4, 0-5*, 1-5 (10x) /*w tym 1 walkower/

2-5, 0-2 (7x)

0-4 (5x)

2-6, 2-9 (4x)

3-5, 0-6, 1-9 (3x)

1-6, 0-7, 1-7, 2-7, 1-8, 0-8 (2x)

4-5, 3-4, 2-8, 3-8, 0-9, 3-9, 0-10, 0-11, 1-11 (1x)

 

* Bilans Arkadii (LZSu) Jaksice z poszczególnymi drużynami:

Błękitni Cieślin                          2   2-0-0    10-4

Błyskawica Broniewice                     4   2-0-2    10-9

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko              2   0-0-2     1-13

Burza Nowa Wieś Wlk.                      8   0-1-7     5-36

Cukrownik Tuczno                          4   1-0-3     6-10

Czarni Wierzchosławice                    4   1-1-2     3-10

Dąb Bąkowo                               10   4-2-4    14-25

Fala Głogówiec                            4   2-1-1    18-4

Fregata Polanowice                       10   3-2-5    19-36

Gopło Kościeszki                         12   6-2-4    21-26

Gopło Kruszwica                           2   0-0-2     2-10

Gopło II Kruszwica / Racice               2   1-0-1     3-4

Grom Ostrowo                              2   1-0-1     6-6

Hermes (LZS) Radłowo                      8   3-2-3    24-12

Iskra Sikorowo                           10   5-1-4    30-28

Kolorowi Krusza Zamkowa                  10   5-1-4    18-20

Kometa Więcławice                         4   1-0-3     6-14

Kometa II Więcławice                      6   3-0-3    16-10

KS Brzoza                                 4   1-0-3     6-16

Kujawiak Sukowy                          10   4-3-3    19-21

Kujawianka Strzelno                       6   0-1-5     7-25

Kujawianka II Strzelno                    4   3-1-0     8-2

Kujawy Kozy                               6   2-0-4    11-16

Kujawy Markowice                          8   0-3-5     9-20

LZS Jadowniki                            10   0-2-8    10-35

LZS II Jadowniki                          2   2-0-0     9-2

LZS Jeziora Wielkie                       6   3-1-2    17-12

LZS Kościelec                             2   0-0-2     1-6

LZS Liszkowo                              2   2-0-0     5-0

LZS Palczyn                               6   4-0-2    19-10

LZS Cerplon Świątkowo / Cerekwica        10   5-0-5    19-29

LZS Wielowieś                             4   1-0-3     4-9

Mikrus Szadłowice                         6   1-1-4     7-17

Noteć Gębice                             10   0-1-9     9-36

Noteć Inowrocław                          8   0-1-7     7-27

Noteć II Łabiszyn / Jabłówko              2   1-0-1     2-4

Olimpia Dąbrowa                           6   2-2-2    17-20

Orłowianka Orłowo                        12   5-2-5    22-21

Piaski Bydgoszcz                          2   1-0-1     5-4

Piast Kołodziejewo                        2   0-0-2     4-13

Piast Złotniki Kujawskie                  2   0-0-2     2-6

Pogoń II Mogilno (Dąbrówka)              12   2-3-7    14-33

Polonia Mamlicz                           2   0-1-1     4-6

Promień Szczepanowo                       4   1-1-2     8-9

Równe Szanse (Omega/LZS Markowo) Such.   10   6-1-3    32-24

Sparta II Janowiec Wlkp.                  2   1-0-1     4-3

Start Ściborze                            2   2-0-0    12-1

Tarant Wójcin                            12   0-3-9    14-43

Unia Gniewkowo                            2   0-0-2     0-4

Unia II Gniewkowo                         2   1-0-1     2-5

Unia Janikowo                             2   0-0-2     1-14

Unia II Janikowo/Kołodziejewo             2   0-0-2     2-12

Unia Leszcze                              6   2-2-2    18-17

Unia II Solec Kujawski                    2   0-0-2     1-15

Victoria Gnojno                           4   1-0-3     4-12

Zagłębie Piechcin                         8   1-2-5    11-21

Zjednoczeni Chwaliszewo                   2   0-0-2     3-8

Zjednoczeni Szarlej                       6   2-0-4    11-31

Znicz Rojewo                              2   2-0-0     7-2

Zootechnik Kołuda Wielka                  8   4-1-3    10-14

 

U SIEBIE                       162      67-22-73      357-378

NA WYJEŹDZIE                   162      35-23-104     232-524

RAZEM                          324     102-45-177     589-902

 

* Strzelcy Arkadii:

W swojej piętnastoletniej historii seniorzy Arkadii, a wcześniej LZSu, rozegrali 324 oficjalne (ligowe) mecze. Na ten pokaźny bilans składają się 102 wygrane, 45 remisów i 177 porażek. Stosunek bramkowy wszech czasów naszej drużyny to 589 goli strzelonych i 902 stracone.

Przeszukując wszelkie dostępne źródła informacji udało mi się ustalić zdobywców 568. bramek (96,4 %). Niestety, aż 21. strzelonych goli pozostaje anonimowymi...

Klasyfikacja strzelców Arkadii:

71 - Tomasz Kowalski (I)

65 - Przemysław Olejniczak

59 - Marcin Ruta

43 - Adam Cyrankowski

37 - Marcin Gustaw

24 - Kamil Janiak

23 - Michał Kręcichwost

21 - Jarosław Janikowski

20 - Błażej Wyrkowski

16 - Łukasz Kalbarczyk

11 - Bartosz Kowalski

10 - Ariel Jastrzembski

 9 - Marcin Dróżdż, Jarosław Sołomonow, Daniel Stolarski

 8 - Jakub Pawlaczyk

 7 - Tomasz Kowalski (II)

 6 - Karol Cabański, Michał Morawski, Dariusz Nowicki, Damian Trzupek

 5 - Marcin Jaskulski, Sebastian Kędzierski, Maciej Kowalski, Krystian Musiał, Robert Twardowski

 3 - Maciej Bąk, Gracjan Dragon, Andrzej Fornalewicz, Piotr Kędzierski, Krzysztof Kołodziejczyk, Rafał Pawlaczyk, Dawid Więch

 2 - Marcin Dąbrowa, Adam Dutkiewicz, Daniel Dyrdół, Bartłomiej Kośka, Łukasz Kroplewski, Daniel Pietrzak, Dawid Polak, Michał Sibora, Adrian Wyrkowski

 1 - Wojciech ChojnackiTomasz Drąg, Arkadiusz Frątczak, Przemysław Imbiorowicz, Bartosz Jastrzembski, Daniel Kołodyński, Patryk Korwek, Krzysztof Kubicki, Krzysztof Lampka, Dawid Opuchlik, Ryszard Orłowski, Mariusz Pedziński, Patryk Rybicki, Jacek Siemianowski, Rafał Stolarski, Jacek Sucharski, Marcin Trzupek*, Mateusz Urbański, Szymon Wiechecki, Robert Wilemski, Bartłomiej Wojnicz

samobójcze - 8

za walkower - 9

 

 

BRAMKI JUBILEUSZOWE

Bramka  Strzelec           Kiedy       Komu

  1   ?                    17.09.00  LZS Jeziora Wielkie (d)
 50  Robert Twardowski     29.09.02  Unia II Gniewkowo (d)
100  Marcin Ruta           24.04.04  Orłowianka Orłowo (w)
150  Tomasz Kowalski       19.09.04  LZS Jeziora Wielkie (w)
200  Marcin Ruta           28.08.05  Zagłębie Piechcin (w)
250  Przemysław Olejniczak 05.11.06  Zagłębie Piechcin (w)
300  Marcin Ruta           31.08.08  KS Rolcel Brzoza (w)
350  Ariel Jastrzembski    08.11.09  Zjednoczeni Chwaliszewo (w)
400  za walkower           29.05.11  Kujawianka II Strzelno (w)
450  Bartosz Kowalski      13.05.12  Kujawiak Sukowy (d)
500  Bartosz Kowalski      12.05.13  Piast Kołodziejewo (d)
550  Marcin Gustaw         28.09.14  Grom Ostrowo (d)

 

 

* Ilość rozegranych meczów ligowych (dane z sezonów: 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14 i 2014/15):

120 - Bartosz Kowalski

115 - Tomasz Kowalski

108 - Michał Kręcichwost

93 - Kamil Janiak

79 - Marcin Jaskulski

75 - Bartłomiej Wojnicz

68 - Przemysław Olejniczak

65 - Marcin Dąbrowa,

59 - Dariusz Nowicki

56 - Marcin Gustaw

40 - Karol Urbański

39 - Krzysztof Lampka, Michał Morawski

38 - Dawid Opuchlik

33 - Damian Trzupek

32 - Szymon Dąbrowa, Łukasz Kalbarczyk

30 - Patryk Rybicki, Arkadiusz Frątczak

25 - Maciej Bąk, Daniel Dyrdół

24 - Adrian Wyrkowski

22 - Błażej Wyrkowski

21 - Radosław Antczak

20 - Adam Cyrankowski, Daniel Pietrzak, Marcin Trzupek

19 - Krystian Musiał

18 - Jarosław Sołomonow

16 - Mariusz KamińskiMateusz Urbański

15 - Robert Stelmaszyk

14 - Daniel Dutkiewicz, Dawid Flis, Michał Kujawa

13 - Marcin Ruta

12 - Paweł Marciniak

11 - Ariel Jastrzembski, Bartłomiej Kośka

10 - Jacek Sucharski

9 - Hubert Krysztofiak, Patryk Malinowski, Robert Wilemski

8 - Gracjan Dragon, Tomasz Drąg, Marcin DróżdżMateusz Kania, Łukasz Kroplewski

7 - Andrzej Fornalewicz, Paweł Łukasiewicz, Szymon Wiechecki

4 - Mateusz Bętkowski, Marcin BudnySebastian FlisBartosz Jastrzembski, Patryk Korwek

3 - Michał Janiak, Tomasz Kowalski II, Daniel Oliwkowski

2 - Kamil Bołka, Marcin Graczyk, Tomasz Katulski, Dominik Matuszewski, Maciej Rychłowski

1 - Dominik Koc, Arkadiusz Kwiatkowski, Mateusz Matuszak, Rafał Szubarga

 

 

* Bilans meczów sparingowych Arkadii Jaksice z poszczególnymi drużynami (dane z sezonów: 2009/10, 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15 i 2015/16):

Arena Niszczewice                          1   1-0-0     7-1

Cuiavia Inowrocław (juniorzy starsi)       1   1-0-0     5-3

Cuiavia Inowrocław (juniorzy młodsi)       1   0-0-1     2-3

Cukrownik (Inremo, Pena) Tuczno            7   1-0-6    15-28

Czarni Wierzchosławice                     2   0-0-2     2-18

Hermes Radłowo                             2   0-0-2     4-17

Iskra Sikorowo                             4   2-2-0    14-5

Kolorowi Krusza Zamkowa                    1   1-0-0     3-2

KS (Rolcel) Brzoza                         1   0-0-1     2-6

LZS Grochowiska Księże                     1   0-0-1     0-8

LZS Palczyn                                1   0-1-0     1-1

LZS Wielowieś                              8   4-2-2    25-18

Mikrus Szadłowice                          4   0-2-2     8-19

Noteć Inowrocław                           1   0-0-1     1-2

Orłowianka Orłowo                          2   2-0-0     6-2

Równe Szanse Suchatówka                    1   1-0-0     5-2

Sparta Bydgoszcz                           1   1-0-0     6-1

Unia Gniewkowo (juniorzy starsi)           1   1-0-0     3-2

Znicz Rojewo                               2   0-0-2     7-17

 

* Zdobywcy bramek dla Arkadii w meczach sparingowych (sezony: 2009/10 - 2014/2015):

22 - Kamil Janiak

14 - Tomasz Kowalski

9 - Marcin Jaskulski

6 - Damian Trzupek, Krystian Musiał

5 - Bartosz Kowalski, Michał Kręcichwost

4 - Ariel Jastrzembski, Błażej Wyrkowski

2 - Kamil Bołka, Gracjan Dragon, Łukasz Kalbarczyk, Łukasz Kroplewski, Dariusz Nowicki, Przemysław Olejniczak, Jarosław Sołomonow, Bartłomiej Wojnicz

1 - Szymon Dąbrowa, Marcin Dróżdż, Daniel Dyrdół, Arkadiusz Frątczak, Mariusz Jakubas, Bartosz Jastrzembski, Paweł Marciniak, Michał Morawski, Marcin Ruta, Paweł Sobecki, Mateusz Urbański, Robert Wilemski

samobójcze - 3


 

* Trenerzy Arkadii (LZS):

- Benedykt Szelągowski (2000 /j/)

- Ryszard Głowski (2001 /w/)

- Tadeusz Lewandowski (2001 /j/ - 2003 /w?/)

- Marek Paczkowski (2003 /j?/ - 2006 /w?/)

- Tadeusz Halama (2006 /j?/ - 2007 /j?/)

- Marcin Lewandowski (2008 /w?/ - 2008 /j?/)

- Jacek Sucharski (2009 /w/ - 2009 /j/)

- Czesław Niewiadomski (2010 /w/ - 2010 /j/)

- bez trenera (2011 /w/ - 2014 /j/)

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 556, wczoraj: 106
ogółem: 1 570 290

statystyki szczegółowe