- KLASA A - grupa II (bydgoska) -
- - I (XIV) KOLEJKA - 16/17.08.08 (29.03.09) - -
Kolorowi - Arkadia 3-0 1-2
Kujawy - Tarant 2-1 2-0
LZS J. - Fregata 4-0 5-1
Pogoń II M. - Noteć I. 0-3 0-4
Noteć G. - LZS Cerplon 1-1 3-1
Gopło - Burza 4-3 1-8
KS Brzoza - Dąb 1-0 2-4
fot.: Arkadia przed meczem z Kolorowymi. /Krusza Zamkowa, 17 sierpnia 2008 r./
- - II (XV) KOLEJKA - 23/24.08.08 (04/05.04.09) - -
Arkadia - Noteć G. 0-1 1-2
LZS J. - Kolorowi 0-0 1-1
Noteć I. - Kujawy 0-2 1-2
Fregata - Tarant 2-3 2-2
Dąb - Gopło 2-1 1-6
LZS Cerplon - KS Brzoza 0-0 1-0
Burza - Pogoń II M. 6-5 1-1
- - III (XVI) KOLEJKA - 30/31.08.08 (11.04.09) - -
KS Brzoza - Arkadia 8-3 1-2
Kolorowi - Fregata 2-3 0-1
Kujawy - Burza 5-0 2-2
Noteć G. - LZS J. 2-3 0-3
Gopło - LZS Cerplon 0-1 1-3
Pogoń II M. - Dąb 3-0 0-2
Tarant - Noteć I. 1-1 4-0
- - IV (XVII) KOLEJKA - 06/07.09.08 (18/19.04.09) - -
Arkadia - Gopło 2-1 1-1
Kolorowi - Noteć G. 0-1 1-4
Burza - Tarant 5-2 3-8
Fregata - Noteć I. 1-2 1-1
Dąb - Kujawy 3-3 1-3
LZS Cerplon - Pogoń II M. 5-1 1-3
LZS J. - KS Brzoza 3-1 3-4
- - V (XVIII) KOLEJKA - 13/14.09.08 (25/26.04.09) - -
Pogoń II M. - Arkadia 1-2 4-2
KS Brzoza - Kolorowi 0-1 1-2
Kujawy - LZS Cerplon 4-1 0-2
Noteć I. - Burza 1-1 2-1
Tarant - Dąb 2-1 4-1
Gopło - LZS J. 0-5 0-3v
Noteć G. - Fregata 2-2 0-1
- - VI (XIX) KOLEJKA - 21.09.08 (02/03.05.09) - -
Arkadia - Kujawy 2-3 0-5
Kolorowi - Gopło 3-0 1-1
Dąb - Noteć I. 1-1 2-0
LZS Cerplon - Tarant 3-2 0-2
LZS J. - Pogoń II M. 3-1 2-1
Fregata - Burza 4-3 1-4
Noteć G. - KS Brzoza 1-3 1-2
fot.: Przed meczem z Kujawami w Markowicach (02.05.2009).
- - VII (XX) KOLEJKA - 28.09.08 (09/10.05.09) - -
Tarant - Arkadia 2-0 4-3
Pogoń II M. - Kolorowi 0-2 1-4
KS Brzoza - Fregata 2-1 2-2
Kujawy - LZS J. 4-0 2-2
Burza - Dąb 3-2 3-2
Gopło - Noteć G. 2-0 0-4
Noteć I. - LZS Cerplon 3-3 3-0
- - VIII (XXI) KOLEJKA - 05.10.08 (16/17.05.09) - -
Arkadia - Noteć I. 1-4 1-1
Kolorowi - Kujawy 2-1 0-4
LZS Cerplon - Burza 0-4 2-4
Noteć G. - Pogoń II M. 3-0v 0-0
KS Brzoza - Gopło 3-3 1-1
Fregata - Dąb 2-3 1-3
LZS J. - Tarant 1-4 0-1
- - IX (XXII) KOLEJKA - 12.10.08 (23/24.05.09) - -
Burza - Arkadia 3-0v* 2-2
Tarant - Kolorowi 4-1 3-0
Dąb - LZS Cerplon 6-2 0-1
Kujawy - Noteć G. 3-0 4-1
Noteć I. - LZS J. 2-0 1-3
Gopło - Fregata 3-2 1-4
Pogoń II M. - KS Brzoza 1-1 0-5
* piłkarze Arkadii nie stawili się na zawody
fot.: Mecz Arkadia Jaksice - Burza Nowa Wieś Wielka (23.05.2009). W stroju Arkadii Michał Morawski.
- - X (XXIII) KOLEJKA - 19.10.08 (27.05.09) - -
Arkadia - Dąb 3-3 1-2
Kolorowi - Noteć I. 0-0 1-1
Fregata - LZS Cerplon 3-0 1-5
LZS J. - Burza 0-2 0-2
Gopło - Pogoń II M. 3-2 1-5
KS Brzoza - Kujawy 1-6 1-1
Noteć G. - Tarant 2-3 0-2
- - XI (XXIV) KOLEJKA - 26.10.08 (30/31.05.09) - -
LZS Cerplon - Arkadia 8-1 1-2
Burza - Kolorowi 2-0 5-4
Dąb - LZS J. 1-4 1-5
Tarant - KS Brzoza 0-0 3-2
Noteć I. - Noteć G. 3-0 2-4
Pogoń II M. - Fregata 2-3 3-4
Kujawy - Gopło 1-0 2-1
- - XII (XXV) KOLEJKA - 02.11.08 (06/07.06.09) - -
Fregata - Arkadia 9-1 3-4
Kolorowi - Dąb 2-0 0-0
LZS J. - LZS Cerplon 1-2 3-3
Gopło - Tarant 2-2 1-3
Pogoń II M. - Kujawy 1-5 2-10
KS Brzoza - Noteć I. 0-1 1-0
Noteć G. - Burza 4-0 1-4
- - XIII (XXVI) KOLEJKA - 09.11.08 (13/14.06.09) - -
Arkadia - LZS J. 1-5 2-2
LZS Cerplon - Kolorowi 2-0 2-1
Burza - KS Brzoza 2-2 4-4
Dąb - Noteć G. 1-0 4-4
Noteć I. - Gopło 2-0 1-1
Kujawy - Fregata 1-1 2-2
Tarant - Pogoń II M. 2-0 3-0
fot.: Jesienne przedpołudnie w Gnojnie. Kamil Janiak walczy z zawodnikiem LZSu Jadowniki (09.11.2008).
- - - - - TABELA - - - - -
1. Kujawy Markowice 26 60 18-6-2 79 - 27
2. Tarant Wójcin 26 58 18-4-4 67 - 34
3. Burza Nowa Wieś Wielka 26 48 14-6-6 77 - 59
4. LZS Jadowniki 26 44 13-5-8 61 - 39
5. LZS Cerplon Świątkowo / Cerekwica 26 40 12-4-10 50 - 49
6. Noteć Inowrocław 26 39 10-9-7 40 - 31
7. KS Brzoza (b) 26 33 8-9-9 48 - 46
8. Fregata Polanowice 26 33 9-6-11 57 - 60
9. Dąb Bąkowo 26 32 9-5-12 46 - 57
10. Noteć Gębice 26 31 9-4-13 41 - 46
11. Kolorowi Krusza Zamkowa (b) 26 30 8-6-12 32 - 39
12. Arkadia Jaksice 26 23 6-5-15 39 - 80
13. Gopło Kościeszki 26 21 5-6-15 35 - 65
14. Pogoń II Mogilno 26 15 4-3-19 37 - 77
- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -
W 182 meczach padło 709 bramek (w tym 9 za walkowery), co daje średnią na mecz 3,90.
Gospodarze odnieśli 94 zwycięstwa, goście 49, a 39 meczów zakończyło się remisami.
Najwięcej bramek w jednym meczu: Kujawy - Pogoń II M. 10-2
Najwyższe zwycięstwo: Kujawy - Pogoń II M. 10-2 i Fregata - Arkadia 9-1
Najdłuższa seria zwycięstw: Tarant - 11
Najdłuższa seria remisów: Noteć I. - 3
Najdłuższa seria porażek: Pogoń II M. (dwukrotnie) i Gopło - po 5
Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Tarant - 12
Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Pogoń II M. - 13
- - - - - UWAGI - - - - -
1) Mecze barażowe o awans do V Ligi pomiędzy wicemistrzami Klas A (grupy włocławskiej i grupy II bydgoskiej):
Wzgórze Raciążek - Tarant Wójcin 0-0 0-2
Tarant awansował do V Ligi.
- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki dla Arkadii)
III (3) - Marcin Ruta - 2, Ariel Jastrzembski - 1
IV (2) - Przemysław Olejniczak - 1, Marcin Ruta - 1
V (2) - Marcin Ruta - 2
VI (2) - Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski - 1
VIII (1) - Przemysław Olejniczak - 1
X (3) - Przemysław Olejniczak - 3
XI (1) - Jarosław Sołomonow - 1
XII (1) - Jarosław Sołomonow - 1
XIII (1) - Kamil Janiak - 1
XIV (2) - Przemysław Olejniczak - 1, Tomasz Kowalski - 1
XV (1) - Tomasz Kowalski - 1
XVI (2) - Ariel Jastrzembski - 1, Przemysław Olejniczak - 1
XVII (1) - Marcin Ruta - 1
XVIII (2) - Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski - 1
XX (3) - Łukasz Kalbarczyk - 2, Przemysław Olejniczak - 1
XXI (1) - Ariel Jastrzembski - 1
XXII (2) - Ariel Jastrzembski - 1, Marcin Ruta - 1
XXIII (1) - Łukasz Kalbarczyk - 1
XXIV (2) - Ariel Jastrzembski - 2
XXV (4) - Marcin Ruta - 2, Łukasz Kalbarczyk - 1, Adrian Wyrkowski - 1
XXVI (2) - Jacek Sucharski - 1, Ariel Jastrzembski - 1
RAZEM: 39
Lista zawodników (28) Arkadii Jaksice: Marcin Budny, Paweł Dorszewski, Daniel Dyrdół, Dawid Flis, Łukasz Florczak, Arkadiusz Frątczak, Oskar Gorzelec, Sławomir Grądzki, Łukasz Hillenberg, Sławomir Jabłoński, Łukasz Kalbarczyk, Tomasz Kowalski, Tomasz Kowalski II, Michał Kręcichwost, Arkadiusz Kwiatkowski, Krzysztof Łukasik, Michał Morawski, Przemysław Olejniczak, Marcin Piechurski, Marcin Ruta, Włodzimierz Snopek, Jakub Sobczak, Jarosław Sołomonow, Jacek Sucharski, Rafał Szubarga, Dawid Więch, Dariusz Wojciechowski, Michał Woźniakowski. Poza wymienionymi w drużynie seniorów występowali również zawodnicy z zespołu juniorów starszych.
Sparingi:
08.03.2009 - Arkadia - Czarni Wierzchosławice 3-2 (ew. 07.03)
22.03.2009 - Arkadia - Dąb Bąkowo 1-1 (ew. 21.03)
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 59, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 187
statystyki szczegółowe