- KLASA A - grupa II (bydgoska) -
- - I (XIV) KOLEJKA - 18/19.08.07 (29/30.03.08) - -
Arkadia - Noteć I. 0-2* 0-4 *-mecz rozegrano w Orłowie
Gopło - LZS J. 1-0 2-3
Burza - Kujawianka 1-5 0-3
LZS Cerplon - Kujawy 1-5 2-4
Fregata - Unia 0-2 1-5
Dąb - Tarant 1-1 2-1
Noteć G. - Pogoń II M. 3-2 1-2
- - II (XV) KOLEJKA - 25/26.08.07 (05/06.04.08) - -
Tarant - Arkadia 6-0 5-2
Pogoń II M. - Gopło 2-0 2-1
LZS J. - Fregata 3-1 0-2
Kujawy - Noteć I. 1-1 0-2
LZS Cerplon - Noteć G. 1-8 2-3
Kujawianka - Dąb 3-0 4-0
Unia - Burza 4-1 1-2
- - III (XVI) KOLEJKA - 01/02.09.07 (13.04.08) - -
Arkadia - Kujawianka 2-9 0-3
Burza - LZS J. 5-0 1-1
Fregata - Pogoń II M. 1-3 1-3
Noteć I. - Tarant 2-0 0-2
Gopło - LZS Cerplon 3-1 3-0v
Noteć G. - Kujawy 0-0 1-3
Dąb - Unia 1-3 1-2
- - IV (XVII) KOLEJKA - 08/09.09.07 (19/20.04.08) - -
Unia - Arkadia 3-0 1-0
LZS J. - Dąb 2-0 2-0
Kujawy - Tarant 2-2 0-1
LZS Cerplon - Fregata 0-0 2-3
Pogoń II M. - Burza 4-2 1-1
Noteć G. - Gopło 1-1 1-2
Kujawianka - Noteć I. 4-0 4-1
- - V (XVIII) KOLEJKA - 16.09.07 (26/27.04.08) - -
Arkadia - LZS J. 2-5 0-3v
Noteć I. - Unia 1-4 2-3
Tarant - Kujawianka 0-3 0-3v
Dąb - Pogoń II M. 2-2 0-1
Fregata - Noteć G. 0-1 3-4
Gopło - Kujawy 0-2 0-5
Burza - LZS Cerplon 5-1 8-0
- - VI (XIX) KOLEJKA - 22/23.09.07 (01.05.08) - -
Pogoń II M. - Arkadia 2-2 6-0
LZS J. - Noteć I. 3-0 0-4
Kujawy - Kujawianka 0-2 0-0
Gopło - Fregata 3-6 2-7
Unia - Tarant 5-3 3-1
Noteć G. - Burza 2-3 1-2
LZS Cerplon - Dąb 1-2 1-1
- - VII (XX) KOLEJKA - 30.09.07 (04.05.08) - -
Arkadia - LZS Cerplon 4-2 1-5
Tarant - LZS J. 7-2 1-5
Dąb - Noteć G. 0-3 2-2
Burza - Gopło 5-3 2-1
Fregata - Kujawy 3-2 0-3
Noteć I. - Pogoń II M. 1-0 3-2
Kujawianka - Unia 1-1 0-1
- - VIII (XXI) KOLEJKA - 06/07.10.07 (10/11.05.08) - -
Noteć G. - Arkadia 9-0 3-0v
Pogoń II M. - Tarant 2-1 3-0
LZS J. - Kujawianka 0-5 1-3
Fregata - Burza 1-1 3-6
Kujawy - Unia 2-0 1-2
LZS Cerplon - Noteć I. 2-2 1-4
Gopło - Dąb 1-1 1-0
- - IX (XXII) KOLEJKA - 14.10.07 (17/18.05.08) - -
Arkadia - Gopło 0-3v 2-3
Tarant - LZS Cerplon 6-4 1-2
Dąb - Fregata 2-3 2-5
Burza - Kujawy 3-1 0-0
Noteć I - Noteć G. 2-2 4-2
Kujawianka - Pogoń II M. 4-0 2-2
Unia - LZS J. 2-0 5-0
fot.: Arkadia przed meczem z Gopłem Kościeszki (14.10.2007).
- - X (XXIII) KOLEJKA - 20/21.10.07 (24/25.05.08) - -
Fregata - Arkadia 6-2 2-3
LZS Cerplon - Kujawianka 3-6 0-7
Burza - Dąb 5-1 1-5
Kujawy - LZS J. 1-2 0-1
Pogoń II M. - Unia 1-1 0-4
Noteć G. - Tarant 5-1 1-4
Gopło - Noteć I. 2-3 1-2
- - XI (XXIV) KOLEJKA - 28.10.07 (01.06.08) - -
Arkadia - Burza 0-3v 1-11
Noteć I - Fregata 3-0 2-2
LZS J. - Pogoń II M. 0-2 0-0
Dąb - Kujawy 4-3 1-0
Kujawianka - Noteć G. 1-0 11-1
Unia - LZS Cerplon 5-2 5-1
Tarant - Gopło 1-0 2-2
- - XII (XXV) KOLEJKA - 04.11.07 (08.06.08) - -
Dąb - Arkadia 3-1 5-0
LZS Cerplon - LZS J. 0-0 2-1
Gopło - Kujawianka 3-0 0-6
Fregata - Tarant 0-3v 2-1
Burza - Noteć I 3-3 1-3
Kujawy - Pogoń II M. 2-1 2-2
Noteć G. - Unia 4-1 1-9
- - XIII (XVI) KOLEJKA - 10/11.11.07 (14/15.06.08) - -
Arkadia - Kujawy 2-3 1-4
Unia - Gopło 2-1 8-0
LZS J. - Noteć G. 4-1 2-1
Kujawianka - Fregata 8-0 2-1
Pogoń II M. - LZS Cerplon 1-2 3-0
Tarant - Burza 0-8 4-2
Noteć I. - Dąb 2-1 0-1
fot.: Arkadia - Kujawy Markowice; śnieżne zakończenie rundy jesiennej (11.11.2007).
- - - - - TABELA - - - - -
1. Kujawianka Strzelno 26 66 21-3-2 99 - 17
2. Unia Gniewkowo (s) 26 65 21-2-3 82 - 27
3. Noteć Inowrocław (s) 26 47 14-5-7 53 - 41
4. Burza Nowa Wieś Wielka (b) 26 47 14-5-7 82 - 49
5. Pogoń II Mogilno 26 43 12-7-7 49 - 36
6. LZS Jadowniki 26 39 12-3-11 40 - 48
7. Kujawy Markowice 26 36 10-6-10 46 - 34
8. Noteć Gębice 26 34 10-4-12 61 - 62
9. Tarant Wójcin 26 33 10-3-13 54 - 61
10. Fregata Polanowice 26 30 9-3-14 53 - 68
11. Dąb Bąkowo 26 29 8-5-13 38 - 50
12. Gopło Kościeszki (b) 26 27 8-3-15 39 - 64
13. LZS Cerplon Świątkowo / Cerekwica 26 16 4-4-18 38 - 91
14. Arkadia Jaksice 26 7 2-1-23 25 - 111
- - - - - KADRA ARKADII * - - - - -
Rafał Szubarga, Sławomir Grądzki, Aleksander Kleszcz, Robert Twardowski, Michał Kręcichwost, Jarosław Janikowski, Przemysław Imbirowicz, Radosław Holas, Maciej Bąk, Krzysztof Głowicki, Tomasz Kowalski II, Michał Morawski, Daniel Dyrdół, Wojciech Chojnacki, Marcin Gustaw, Włodzimierz Snopek, Paweł Dorszewski, Arkadiusz Frątczak, Dawid Flis, Przemysław Olejniczak, Adam Cyrankowski, Tomasz Kowalski I, Jarosław Sołomonow, Damian Trzupek.
prezes: Henryk Dróżdż
trener: Tadeusz Halama
kierownik drużyny: Grzegorz Wiesiołowski
(* kadra na rundę jesienną sezonu 2007/08)
- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -
W 182 meczach padło 759 bramek (w tym 21 za walkowery), co daje średnią na mecz 4,17.
Gospodarze odnieśli 96 zwycięstw, goście 59, a 27 meczów zakończyło się remisami.
Najwięcej bramek w jednym meczu: Burza - Arkadia 11-1 i Noteć G. - Kujawianka 1-11
Najwyższe zwycięstwo: Burza - Arkadia 11-1 i Noteć G. - Kujawianka 1-11
Najdłuższa seria zwycięstw: Unia - 11
Najdłuższa seria remisów: Kujawy - 3
Najdłuższa seria porażek: Arkadia - 15
Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Kujawianka i Unia - po 11
Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Arkadia - 15
- - - - - UWAGI - - - - -
1) W związku z reorganizacją rozgrywek dwie najlepsze drużyny awansowały bezpośrednio do V Ligi, natomiast żaden zespół nie spadł z Klasy A.
2) Walkowery Arkadii:
IX kolejka: Arkadia - Gopło 0-3v (mecz przerwany w 81 minucie przy stanie 2-2; zawodnik drużyny gości został uderzony przez kibica)
XI kolejka: Arkadia - Burza 0-3v (ze względu na zapadające ciemności udało się rozegrać tylko połowę spotkania /1-2/)
XVIII kolejka: LZS J. - Arkadia 3-0v (piłkarze Arkadii nie stawili się na zawody)
XXI kolejka: Arkadia - Noteć G. 0-3v (Noteć G. nie została oficjalnie poinformowana o dacie i godzinie rozpoczęcia spotkania)
- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki dla Arkadii)
III (2) - Jarosław Sołomonow - 1, Bartosz Jastrzembski - 1
V (2) - Marcin Gustaw - 1, Przemysław Olejniczak - 1
VI (2) - Tomasz Kowalski II - 1, Przemysław Olejniczak - 1
VII (4) - Adam Cyrankowski - 2, Marcin Gustaw - 1, Przemysław Olejniczak - 1
X (2) - Marcin Gustaw - 1, Adam Cyrankowski - 1
XII (1) - Marcin Gustaw - 1
XIII (2) - Marcin Gustaw - 2
XV (2) - Przemysław Olejniczak - 1, Damian Trzupek - 1
XX (1) - Marcin Gustaw - 1
XXII (2) - Adrian Wyrkowski - 1, Jarosław Sołomonow - 1
XXIII (3) - Przemysław Olejniczak - 2, Jarosław Sołomonow - 1
XXIV (1) - Robert Wilemski - 1
XXVI (1) - Jarosław Sołomonow - 1
RAZEM: 25
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 158, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 286
statystyki szczegółowe