- KLASA A - grupa II (bydgoska) -
- - I (XIV) KOLEJKA - 15.08.06 (11/12.11.06) - -
Arkadia - Pogoń II M. 0-1 2-2
Kometa - Kujawy 2-1 4-0
Tarant - LZS J. 3-0 1-2
Olimpia - Zagłębie 4-1 1-1
Dąb - LZS Cerplon 0-1 1-2
Kujawianka - Noteć G. 8-2* 3-1
Fregata - Gopło 0-2* 2-2
* mecze rozegrano 30.08.06
- - II (XV) KOLEJKA - 20.08.06 (01.04.07) - -
Arkadia - Olimpia 3-0 4-3
LZS Cerplon - Kometa 0-1 1-2
Pogoń II M. - Gopło 1-2 0-1
Zagłębie - Dąb 3-0 0-3
LZS J. - Kujawianka 2-5 0-1
Noteć G. - Fregata 0-1 1-1
Kujawy - Tarant 2-0 3-2
- - III (XVI) KOLEJKA - 27.08.06 (07.04.07) - -
Dąb - Arkadia 0-1 1-2
Gopło - Noteć G. 2-0 5-0
Olimpia - Pogoń II M. 1-2 0-2
Fregata - LZS J. 2-1 1-5
Tarant - LZS Cerplon 3-0 4-1
Kujawianka - Kujawy 1-1 1-0
Kometa - Zagłębie 9-0 3-0
- - IV (XVII) KOLEJKA - 02/03.09.06 (15.04.07) - -
Arkadia - Kometa 1-6 2-4
Zagłębie - Tarant 2-5 1-4
Pogoń II M. - Noteć G. 2-2 1-0
LZS Cerplon - Kujawianka 1-3 1-3
LZS J. - Gopło 0-5 1-5
Kujawy - Fregata 1-3 2-1
Olimpia - Dąb 7-1 1-2
- - V (XVIII) KOLEJKA - 10.09.06 (22.04.07) - -
Tarant - Arkadia 4-1 5-2
Dąb - Pogoń II M. 2-1 0-3
Kometa - Olimpia 5-0 8-1
Fregata - LZS Cerplon 2-1 1-1
Gopło - Kujawy 1-1 4-3
Kujawianka - Zagłębie 5-0 5-1
Noteć G. - LZS J. 1-4 1-1
- - VI (XIX) KOLEJKA - 16/17.09.06 (29.04.07) - -
Arkadia - Kujawianka 2-7 2-3
Kujawy - Noteć G. 4-2 2-1
Olimpia - Tarant 1-3 2-3
Dąb - Kometa 0-6 0-4
Zagłębie - Fregata 0-0 3-3
Pogoń II M. - LZS J. 4-5 2-0
LZS Cerplon - Gopło 0-0 0-6
- - VII (XX) KOLEJKA - 24.09.06 (03.05.07) - -
Fregata - Arkadia 0-1 1-1
Gopło - Zagłębie 5-0 3-0
Tarant - Dąb 5-0 0-1
Kujawianka - Olimpia 9-1 3-2
LZS J. - Kujawy 3-0v 0-8
Noteć G. - LZS Cerplon 0-0 1-4
Kometa - Pogoń II M. 8-0 4-1
- - VIII (XXI) KOLEJKA - 01.10.06 (06.05.07) - -
Arkadia - Gopło 1-7 1-3
Olimpia - Fregata 3-3 3-0v
Dąb - Kujawianka 1-3 1-1
LZS Cerplon - LZS J. 1-2 3-0
Kometa - Tarant 5-0 1-2
Pogoń II M. - Kujawy 3-3 0-3v
Zagłębie - Noteć G. 1-4 2-5
- - IX (XXII) KOLEJKA - 07/08.10.06 (13.05.07) - -
Noteć G. - Arkadia 5-1 5-3
Kujawianka - Kometa 2-1 0-1
Tarant - Pogoń II M. 2-2 2-1
Fregata - Dąb 3-0 3-4
Gopło - Olimpia 8-1 4-0
LZS J. - Zagłębie 5-0 1-2
Kujawy - LZS Cerplon 3-0 1-3
- - X (XXIII) KOLEJKA - 15.10.06 (20.05.07) - -
Arkadia - LZS J. 0-1 0-3
Zagłębie - Kujawy 0-4 2-4
Tarant - Kujawianka 2-3 0-2
Dąb - Gopło 0-3 1-1
Pogoń II M. - LZS Cerplon 2-1 0-1
Kometa - Fregata 4-2 3-1
Olimpia - Noteć G. 0-3v 2-3
- - XI (XXIV) KOLEJKA - 22.10.06 (26/27.05.07) - -
Kujawy - Arkadia 2-1 1-1
LZS J. - Olimpia 4-2 1-0
LZS Cerplon - Zagłębie 3-0 0-3
Gopło - Kometa 1-0 1-2
Fregata - Tarant 4-2 1-1
Noteć G. - Dąb 5-1 1-0
Kujawianka - Pogoń II M. 9-0 1-3
- - XII (XXV) KOLEJKA - 29.10.06 (03.06.07) - -
Arkadia - LZS Cerplon 0-1 2-1
Kometa - Noteć G. 5-1 2-1
Tarant - Gopło 0-1 1-2
Pogoń II M. - Zagłębie 3-1 3-1
Kujawianka - Fregata 2-0 8-1
Olimpia - Kujawy 1-1 1-4
Dąb - LZS J. 0-6 2-3
- - XIII (XXVI) KOLEJKA - 05.11.06 (10.06.07) - -
Zagłębie - Arkadia 2-1 3-2
LZS Cerplon - Olimpia 2-0 1-2
LZS J. - Kometa 1-3 0-4
Fregata - Pogoń II M. 5-3 0-5
Kujawy - Dąb 5-0 1-2
Gopło - Kujawianka 2-2 1-0
Noteć G. - Tarant 0-3 1-4
- - - - - TABELA - - - - -
1. Kometa Więcławice 26 69 23-0-3 97 - 19
2. Gopło Kruszwica (s) 26 65 20-5-1 77 - 17
3. Kujawianka Strzelno 26 63 20-3-3 90 - 29
4. Kujawy Markowice 26 44 13-5-8 60 - 39
5. Tarant Wójcin (b) 26 44 14-2-10 61 - 41
6. LZS Jadowniki 26 40 13-1-12 51 - 56
7. Pogoń II Mogilno 26 37 11-4-11 47 - 56
8. LZS Cerplon Świątkowo / Cerekwica 26 30 9-3-14 30 - 42
9. Fregata Polanowice (b) 26 29 7-8-11 41 - 59
10. Noteć Gębice (b) 26 28 8-4-14 46 - 62
11. Arkadia Jaksice 26 21 6-3-17 37 - 71
12. Dąb Bąkowo 26 20 6-2-18 23 - 71
13. Zagłębie Piechcin 26 18 5-3-18 29 - 85
14. Olimpia Dąbrowa (b) 26 15 4-3-19 39 - 81
- - - - - KADRA ARKADII * - - - - -
bramkarze: Rafał Szubarga, Sławomir Grądzki, Piotr Leszczuk
obrońcy: Robert Twardowski, Radosław Holas, Jarosław Janikowski, Michał Kręcichwost, Zbigniew Karolewski, Przemysław Imbirowicz
pomocnicy i napastnicy: Jakub Pawlaczyk, Wojciech Chojnacki, Mateusz Wiesiołowski, Marcin Gustaw, Michał Sibora, Włodzimierz Snopek, Paweł Dorszewski, Waldemar Fiedorowicz, Sławomir Jabłoński, Adam Cyrankowski, Przemysław Olejniczak, Tomasz Kowalski (I), Tomasz Kowalski (II)
prezes: Henryk Dróżdż
trener: Tadeusz Halama
kierownik drużyny: Grzegorz Wiesiołowski
(* kadra na rundę jesienną sezonu 2006/07)
- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -
W 182 meczach padło 731 bramek (w tym 12 za walkowery), co daje średnią na mecz 4,02.
Gospodarze odnieśli 92 zwycięstwa, goście 67, a 23 mecze zakończyły się remisami.
Najwięcej bramek w jednym meczu: Kujawianka - Olimpia 9-1 i Kujawianka - Noteć G. 8-2
Najwyższe zwycięstwo: Kometa - Zagłębie 9-0 i Kujawianka - Pogoń II M/D. 9-0
Najdłuższa seria zwycięstw: Kometa i Kujawinka - po 9
Najdłuższa seria remisów: Fregata - 3
Najdłuższa seria porażek: Dąb - 9
Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Gopło - 23
Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Olimpia - 16
- - - - - UWAGI - - - - -
1) Mecze barażowe o awans do V Ligi pomiędzy wicemistrzami Klas A (grupy włocławskiej i grupy II bydgoskiej):
Cukrownik Chełmica - Gopło Kruszwica 2-2 0-3
Gopło awansowało do V Ligi.
- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki dla Arkadii)
II (3) - Przemysław Olejniczak - 2, Adam Cyrankowski - 1
III (1) - Jarosław Janikowski - 1
IV (1) - Jakub Pawlaczyk - 1
V (1) - Tomasz Kowalski* - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I)
VI (2) - Przemysław Olejniczak - 2
VII (1) - Adam Cyrankowski - 1
VIII (1) - Marcin Gustaw - 1
IX (1) - Marcin Gustaw - 1
XI (1) - Adam Cyrankowski - 1
XIII (1) - Przemysław Olejniczak - 1
XIV (2) - Jakub Pawlaczyk - 1, Krzysztof Kubicki - 1
XV (4) - Adam Cyrankowski - 2, Michał Morawski - 1, Jakub Pawlaczyk - 1
XVI (2) - Przemysław Olejniczak - 1, Jakub Pawlaczyk - 1
XVII (2) - Rafał Pawlaczyk - 1, Przemysław Olejniczak - 1
XVIII (2) - Michał Morawski - 1, Adam Cyrankowski - 1
XIX (2) - Łukasz Kalbarczyk - 2
XX (1) - Jakub Pawlaczyk - 1
XXI (1) - Michał Morawski - 1
XXII (3) - Przemysław Olejniczak - 1, Jakub Pawlaczyk - 1, Tomasz Kowalski* - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I)
XXIV (1) - Łukasz Kalbarczyk - 1
XXV (2) - Jakub Pawlaczyk - 1, Łukasz Kalbarczyk - 1
XXVI (2) - Łukasz Kalbarczyk - 1, Tomasz Kowalski II - 1
RAZEM: 37
Sparingi:
04.03.2007 - LZS Wielowieś - Arkadia 2-3
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 104, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 232
statystyki szczegółowe