- KLASA A - grupa II (bydgoska) -
- - I (XIV*) KOLEJKA - 20/21.08.05 (03/04.05.06) - -
Arkadia - Kujawianka 0-0 1-3
Zagłębie - Kujawy 2-4 0-3
Kometa - Unia II J/K. 3-1 0-3
LZS J. - Dąb 5-2 5-4
Czarni - LZS Cerplon 1-0 2-3
Sparta II J.W. - Pogoń II M/D. 0-2 0-5
Gopło II K/R. - BrzyskoRol 0-4 1-9
(* rozegrana jako XX)
- - II (XV*) KOLEJKA - 27/28.08.05 (18-20.04.06) - -
Zagłębie - Arkadia 1-3 1-1
Kujawianka - Kometa 2-1 1-1
Kujawy - BrzyskoRol 0-3 0-6
LZS Cerplon - Sparta II J.W. 3-2 2-1
Dąb - Czarni 3-0 0-4
Unia II J/K. - LZS J. 4-1 6-2
Pogoń II M/D. - Gopło II K/R. 2-0 1-1
(* rozegrana jako XVII)
- - III (XVI*) KOLEJKA - 03/04.09.05 (01/02.04.06) - -
Arkadia - Kujawy 1-1 1-1
Czarni - Unia II J/K. 2-2 1-7
LZS J. - Kujawianka 4-2 2-3
Kometa - Zagłębie 2-0 2-1
Sparta II J.W. - Dąb 6-1 0-3v
Gopło II K/R. - LZS Cerplon 2-1 0-1
BrzyskoRol - Pogoń II M/D. 7-1 2-0
(* rozegrana jako XIV)
- - IV (XVII*) KOLEJKA - 10/11.09.05 (09.04.06) - -
Arkadia - Kometa 2-0 1-4
Kujawianka - Czarni 1-0 1-1
LZS Cerplon - BrzyskoRol 1-1 0-4
Dąb - Gopło II K/R. 0-1 0-1
Unia II J/K. - Sparta II J.W. 3-2 5-0
Zagłębie - LZS J. 0-1 0-2
Kujawy - Pogoń II M/D. 4-1 2-0
(* rozegrana jako XV)
- - V (XVIII*) KOLEJKA - 18.09.05 (15.04.06) - -
LZS J. - Arkadia 5-0 2-1
Kometa - Kujawy 2-2 1-0
Czarni - Zagłębie 1-0 0-2
Sparta II J.W. - Kujawianka 0-1 1-10
Gopło II K/R. - Unia II J/K. 3-4 0-3
BrzyskoRol - Dąb 16-1 3-0
Pogoń II M/D. - LZS Cerplon 3-2 2-1
(* rozegrana jako XVI)
- - VI (XIX*) KOLEJKA - 25.09.05 (23.04.06) - -
Arkadia - Czarni 1-1 2-1
Kujawy - LZS Cerplon 1-1 2-0
Dąb - Pogoń II M/D. 1-3 0-1
Unia II J/K. - BrzyskoRol 1-3 1-2
Kujawianka - Gopło II K/R. 2-0 4-1
Zagłębie - Sparta II J.W. 1-0 3-1
Kometa - LZS J. 1-0 0-3
(* rozegrana jako XVIII)
- - VII (XX*) KOLEJKA - 01/02.10.05 (29/30.04.06) - -
Sparta II J.W. - Arkadia 3-1 0-3
Czarni - Kometa 0-2 2-1
BrzyskoRol - Kujawianka 3-1 1-2
LZS J. - Kujawy 4-0 1-4
Gopło II K/R. - Zagłębie 5-0 0-1
Pogoń II M/D. - Unia II J/K. 1-2 2-3
LZS Cerplon - Dąb 3-0 3-3
(* rozegrana jako XIX)
- - VIII (XXI) KOLEJKA - 09.10.05 (06/07.05.06) - -
Arkadia - Gopło II K/R. 3-2 0-2
LZS J. - Czarni 3-1 1-2
Kometa - Sparta II J.W. 0-1 6-2
Kujawy - Dąb 3-1 1-1
Unia II J/K. - LZS Cerplon 7-0 2-0
Kujawianka - Pogoń II M/D. 2-0 4-1
Zagłębie - BrzyskoRol 0-3 0-2
- - IX (XXII) KOLEJKA - 15/16.10.05 (14.05.06) - -
BrzyskoRol - Arkadia 11-0 2-1
Czarni - Kujawy 1-5 0-0
Sparta II J.W. - LZS J. 3-4 0-6
Gopło II K/R. - Kometa 0-2 1-0
Pogoń II M/D. - Zagłębie 2-0 1-0
LZS Cerplon - Kujawianka 2-3 0-1
Dąb - Unia II J/K. 1-1 1-4
- - X (XXIII) KOLEJKA - 23.10.05 (20/21.05.06) - -
Arkadia - Pogoń II M/D. 3-2 0-3
Kujawy - Unia II J/K. 0-0 3-1
Kujawianka - Dąb 4-0 1-0
Zagłębie - LZS Cerplon 0-0 1-1
Kometa - BrzyskoRol 1-1 2-4
LZS J. - Gopło II K/R. 1-0 6-3
Czarni - Sparta II J.W. 1-2 1-4
- - XI (XXIV) KOLEJKA - 29/30.10.05 (28.05.06) - -
LZS Cerplon - Arkadia 3-0v* 5-8
BrzyskoRol - LZS J. 4-1 5-0
Dąb - Zagłębie 1-1 0-1
Unia II J/K. - Kujawianka 4-1 1-0
Pogoń II M/D. - Kometa 3-0 1-7
Gopło II K/R. - Czarni 2-0 0-1
Sparta II J.W. - Kujawy 0-2 0-4
* w 88 minucie (przy stanie 3-2 /3-1?/) Arkadia opuściła boisko
- - XII (XXV) KOLEJKA - 05/06.11.05 (04.06.06) - -
Arkadia - Dąb 1-0 3-3
Czarni - BrzyskoRol 0-5 0-3v
Kujawy - Kujawianka 3-0 3-2
Zagłębie - Unia II J/K. 1-3 0-5
Kometa - LZS Cerplon 1-0 1-2
LZS J. - Pogoń II M/D. 1-0 2-3
Sparta II J.W. - Gopło II K/R. 1-1 1-1
- - XIII (XXVI) KOLEJKA - 11,13.11.05 (11.06.06) - -
Unia II J/K. - Arkadia 8-0 4-2
BrzyskoRol - Sparta J.W. 2-0 2-0
Gopło II K/R. - Kujawy 0-1 1-5
Pogoń II M/D. - Czarni 2-0 1-7
LZS Cerplon - LZS J. 1-3 3-5
Dąb - Kometa 1-3 2-9
Kujawianka - Zagłębie 6-0 2-0
- - - - - TABELA - - - - -
1. BrzyskoRol Brzyskorzystewko 26 71 23-2-1 108 - 14
2. Unia II Janikowo / Kołodziejewo 26 60 19-3-4 85 - 31
3. Kujawianka Strzelno 26 54 17-3-6 59 - 30
4. Kujawy Markowice 26 52 15-7-4 54 - 30
5. LZS Jadowniki (b) 26 51 17-0-9 70 - 52
6. Kometa Więcławice 26 42 13-3-10 52 - 36
7. Pogoń II Mogilno / Dąbrówka 26 40 13-1-12 43 - 51
8. Arkadia Jaksice (b) 26 30 8-6-12 39 - 68
9. LZS Cerplon Świątkowo / Cerekwica 26 26 7-5-14 38 - 56
10. Czarni Wierzchosławice 26 25 7-4-15 30 - 53
11. Gopło II Kruszwica / Racice 26 24 7-3-16 28 - 53
12. Zagłębie Piechcin 26 19 5-4-17 16 - 51
13. Sparta II Janowiec Wielkopolski 26 17 5-2-19 30 - 73
14. Dąb Bąkowo 26 11 2-5-19 29 - 83
- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -
W 182 meczach padło 681 bramek (w tym 9 za walkowery), co daje średnią na mecz 3,74.
Gospodarze odnieśli 101 zwycięstw, goście 57, a 24 mecze zakończyły się remisami.
Najwięcej bramek w jednym meczu: BrzyskoRol - Dąb 16-1
Najwyższe zwycięstwo: BrzyskoRol - Dąb 16-1
Najdłuższa seria zwycięstw: BrzyskoRol - 9
Najdłuższa seria remisów: Arkadia, Dąb, Kujawy (dwukrotnie), Unia II J/K. i Zagłębie - po 2
Najdłuższa seria porażek: Sparta II J.W. - 10
Najdłuższa seria spotkań bez porażki: BrzyskoRol - 19
Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Dąb - 13
- - - - - UWAGI - - - - -
1) Przed sezonem miejsce drużyny 1.FC Brudzyń zajął zespół Sparty II Janowiec Wlkp.
2) Mecze barażowe o awans do V Ligi pomiędzy wicemistrzami Klas A (grupy włocławskiej i grupy II bydgoskiej):
Tęcza Topólka - Unia II Janikowo / Kołodziejewo 0-3 0-5
Rezerwy Unii awansowały do V Ligi.
3) Do kolejnego sezonu (2006/07) nie przystąpiły zespoły: Czarnych Wierchosławice, Gopła II Kruszwica / Racice i Sparty II Janowiec Wlkp., w związku z czym nawet ostatni w tabeli Dąb Bąkowo uniknął goryczy spadku do Klasy B.
- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki dla Arkadii)
II (3) - Marcin Ruta - 2, Przemysław Olejniczak - 1
III (1) - Przemysław Olejniczak - 1
IV (2) - Przemysław Olejniczak - 2
VI (1) - Przemysław Olejniczak - 1
VII (1) - Marcin Ruta - 1
VIII (3) - Jarosław Janikowski - 2, Adam Cyrankowski - 1
X (3) - Jakub Pawlaczyk - 1, Adam Cyrankowski - 1, Marcin Ruta - 1
XI (1) - Marcin Ruta - 1 (mecz zweryfikowano na walkower dla LZS Cerplon)
XII (1) - Tomasz Kowalski* - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I)
XIV (1) - Przemysław Olejniczak - 1
XV (1) - Tomasz Kowalski I - 1
XVI (1) - Przemysław Olejniczak - 1
XVII (1) - Tomasz Kowalski I - 1
XVIII (1) - Michał Kręcichwost - 1
XIX (2) - Tomasz Kowalski II - 1, Marcin Gustaw - 1
XX (3) - Przemysław Olejniczak - 2, Michał Kręcichwost - 1
XXII (1) - Przemysław Olejniczak - 1
XXIV (8) - Marcin Gustaw - 3, Tomasz Kowalski I - 2, Przemysław Olejniczak - 2, Michał Sibora - 1
XXV (3) - Tomasz Kowalski I - 2, Marcin Gustaw - 1
XXVI (2) - Przemysław Olejniczak - 2
RAZEM: 39
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 99, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 227
statystyki szczegółowe