LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Sezon 2004/05

 - KLASA B - grupa IV (bydgoska) -

- - I (XII) KOLEJKA - 22.08.04 (10.04.05) - -

Kujawy K. - Zjednoczeni   1-4          1-5

LZS J.W. - Znicz          3-1          1-1

Arkadia - Omega/LZS       8-1 (1-1)    2-1 (0-0)

Tarant - Gopło            1-1          0-2

Start - Zootechnik        3-2          1-8

Kujawiak S. - Kolorowi    3-3          0-3

- - II (XIII) KOLEJKA - 29.08.04 (17.04.05) - -

Zjednoczeni - Tarant      2-3          0-1

Kolorowi - LZS J.W.       2-0          2-2

Omega/LZS - Kujawiak S.   1-4          1-0

Znicz - Kujawy K.         3-0          2-2

Start - Arkadia           1-3 (1-0)    0-9 (0-5)

Zootechnik - Gopło        4-0          2-4

- - III (XIV) KOLEJKA - 05.09.04 (23*/24.04.05) - -

Gopło - Zjednoczeni       3-1          0-3

Arkadia - Zootechnik      3-1 (3-1)    1-1 (0-1)

Tarant - Znicz            1-1          5-2

Kujawiak S. - Start       1-1          0-6

LZS J.W. - Omega/LZS      5-1          1-2

Kujawy K. - Kolorowi      1-8          1-2*

- - IV (XV) KOLEJKA - 12.09.04 (01.05.05) - -

Zootechnik - Zjednoczeni  1-4          3-3

Arkadia - Kujawiak S.     2-2 (1-1)    3-2 (1-0)

Omega/LZS - Kujawy K.     2-1          0-1

Kolorowi - Tarant         2-3          0-5

Znicz - Gopło             2-4          2-2

Start - LZS J.W.          1-2          1-3

- - V (XVI) KOLEJKA - 19.09.04 (08.05.05) - -

Zjednoczeni - Znicz       3-1          3-1

Kujawiak S. - Zootechnik  2-1          1-6

LZS J.W. - Arkadia        1-2 (0-2)    0-7 (0-2)

Kujawy K. - Start         1-6          6-0

Tarant - Omega/LZS        7-2         11-1

Gopło - Kolorowi          4-3          0-3

- - VI (XVII) KOLEJKA - 26.09.04 (15.05.05) - -

Kolorowi - Zjednoczeni    3-3          2-2

Arkadia - Kujawy K.       4-0 (2-0)    2-1 (0-0)

Zootechnik - Znicz        5-2          1-3

Omega/LZS - Gopło         0-1          1-6

Start - Tarant            2-8          0-3v

Kujawiak S. - LZS J.W.    1-3          0-5

- - VII (XVIII) KOLEJKA - 03.10.04 (22.05.05) - - 

Zjednoczeni - Omega/LZS   5-2          0-2

Znicz - Kolorowi          1-3          2-2

Tarant - Arkadia          2-0 (0-0)    0-0

LZS J.W. - Zootechnik     1-4          1-4

Gopło - Start             3-3          9-0

Kujawy K. - Kujawiak S.   2-1          0-3

- - VIII (XIX) KOLEJKA - 10.10.04 (28*/29.05.05) - - 

Start - Zjednoczeni       1-1          1-9

Zootechnik - Kolorowi     3-0          6-0*

Omega/LZS - Znicz         0-1          1-2

LZS J.W. - Kujawy K.      2-0          3-6

Kujawiak S. - Tarant      1-5          0-13

Arkadia - Gopło           2-1 (1-0)    2-1 (2-0)

- - IX (XX) KOLEJKA - 17.10.04 (05/15*.06.05) - -

Zjednoczeni - Arkadia     1-2 (0-2)    2-3 (0-2)

Kujawy K. - Zootechnik    1-1          1-3

Tarant - LZS J.W.         9-1          6-0

Znicz - Start             1-2          3-1*

Gopło - Kujawiak S.       4-1          2-3

Kolorowi - Omega/LZS      5-2          3-1

- - X (XXI) KOLEJKA - 24.10.04 (11*/12.06.05) - -

Kujawiak S. - Zjednoczeni 2-1          0-3

Zootechnik - Omega/LZS    6-0          1-0

Start - Kolorowi          1-1          3-4*

Arkadia - Znicz           3-1 (2-0)    4-1 (2-0)

Kujawy K. - Tarant        0-2          0-6

LZS J.W. - Gopło          4-2          1-4

- - XI (XXII) KOLEJKA - 31.10.04 (19.06.05) - -

Zjednoczeni - LZS J.W.    5-0          8-3

Tarant - Zootechnik       1-1          1-2

Gopło - Kujawy K.         2-0          5-5

Omega/LZS - Start         2-3          9-1

Kolorowi - Arkadia        2-3 (0-1)    0-1 (0-0)

Znicz - Kujawiak S.       6-0          1-0

 

 

fot.: Arkadia Jaksice 2005. Stoją od lewej: Henryk Dróżdż - prezes, Robert Twardowski, Dawid Więch, Michał Kręcichwost, Adam Cyrankowski, Wojciech Chojnacki, Marek Paczkowski - trener, Marcin Ruta, Jarosław Łukasiewicz, Maciej Kowalski, Mieczysław Kręcichwost - działacz. Na dole od lewej: Piotr Kujawa - kierownik, Mateusz Wiesiołowski, Karol Cabański, Mariusz Bonek, Ryszard Orłowski, Rafał Pawlaczyk, Sławomir Jabłoński, Piotr Leszczuk, Tomasz Kowalski II, Tomasz Kowalski I. Zdjęcie pochodzi z archiwum Piotra Kujawy.

 

- - - - - TABELA - - - - -

 1. Arkadia Jaksice (b)          22   57   18-3-1    66 - 22

 2. Tarant Wójcin                22   52   16-4-2    93 - 20

 3. Zootechnik Kołuda Wielka     22   40   12-4-6    66 - 33

 4. Zjednoczeni Szarlej (s)      22   37   11-4-7    68 - 36

 5. Gopło Kościeszki             22   37   11-4-7    60 - 43

 6. Kolorowi Krusza Zamkowa      22   33    9-6-7    53 - 47

 7. LZS Jeziora Wielkie          22   26    8-2-12   42 - 69

 8. Znicz Rojewo                 22   26    7-5-10   40 - 46

 9. Start Ściborze               22   19    5-4-13   38 - 88

10. Kujawiak Sukowy              22   18    5-3-14   27 - 72

11. Kujawy Kozy                  22   15    4-3-15   31 - 66

12. Omega/LZS Markowo            22   15    5-0-17   32 - 74 

 

- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -

W 132 meczach padło 616 bramek (w tym 3 za walkower), co daje średnią na mecz 4,67.

Gospodarze odnieśli 69 zwycięstw, goście 42, a 21 meczów zakończyło się remisami.

Najwięcej bramek w jednym meczu: Tarant - Kujawiak S. 13-0

Najwyższe zwycięstwo: Tarant - Kujawiak S. 13-0

Najdłuższa seria zwycięstw: Arkadia i Tarant - po 7

Najdłuższa seria remisów: Kolorowi, Kujawiak S., LZS J.W.,Start, Znicz i Zootechnik - po 2 

Najdłuższa seria porażek: Omega/LZS i Start - po 8

Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Arkadia - 15 

Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Omega/LZS i Start - po 8

 

- - - - - UWAGI - - - - - 

1) Do kolejnych rozgrywek nie przystąpiła drużyna Startu Ściborze, dzięki czemu nawet ostatni w tabeli zespół Omegi/LZS-u Markowo (dawniej Omega Suchatówka) utrzymał się w Klasie B.

 

- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -

(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)

I (8) - Adam Cyrankowski - 4, Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski I - 1, Maciej Kowalski - 1, Tomasz Kowalski II - 1

II (3) - Adam Cyrankowski - 2, Marcin Ruta - 1

III (3) - Marcin Ruta - 2, Adam Cyrankowski - 1

IV (2) - Tomasz Kowalski I - 1, Tomasz Kowalski II - 1

V (2) - Tomasz Kowalski I - 2

VI (4) - Adam Cyrankowski - 2, Dawid Więch - 1, Tomasz Kowalski II - 1

VIII (2) - Adam Cyrankowski - 1, Tomasz Kowalski I - 1

IX (2) - Adam Cyrankowski - 1, Tomasz Kowalski II - 1

X (3) - Karol Cabański - 2, Tomasz Kowalski I - 1

XI (3) - Rafał Pawlaczyk - 1, Ryszard Orłowski - 1, Karol Cabański - 1

XII (2) - Marcin Ruta - 1, Dawid Więch - 1

XIII (9) - Adam Cyrankowski - 4, Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski* - 1, Rafał Pawlaczyk - 1, Jarosław Janikowski - 1, Karol Cabański - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I)

XIV (1) - Adam Cyrankowski - 1

XV (3) - ? - 3

XVI (7) - Marcin Ruta - 2, Jarosław Janikowski - 2, Michał Kręcichwost - 2, Tomasz Kowalski I - 1

XVII (2) - Marcin Ruta - 2

XIX (2) - Michał Kręcichwost - 1, Dawid Więch - 1

XX (3) - Marcin Ruta - 2, Jarosław Janikowski - 1

XXI (4) - Jarosław Janikowski - 2, Tomasz Kowalski* - 1, Wojciech Chojnacki - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I),

XXII (1) - Jarosław Janikowski - 1

RAZEM: 66

 

- - - - - STRZELCY RYWALI - - - - -

(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)

I (1) - Dawid Sypniewski - 1

II (1) - Rafał Moraczyński - 1

III (1) - ? - 1

IV (2) - ? - 2

V (1) - ? - 1

VII (2) - Marcin Brodala - 1, Mariusz Wojtczak - 1

VIII (1) - ? - 1

IX (1) - Andrzej Skowron - 1

X (1) - Bartłomiej Zieliński - 1

XI (2) - Maciej Ligocki - 1, Marcin Kempski - 1

XII (1) - ? - 1

XIV (1) - Mariusz Kwiatkowski - 1

XV (2) - ? - 2

XVII (1) - ? - 1

XIX (1) - ? - 1

XX (2) - Andrzej Skowron - 1, Robert Oczkowski - 1

XXI (1) - ? - 1

RAZEM: 22

 

 

- - - - - TOWARZYSKO - - - - -

Turniej piłkarski "Puchar Lata 2004" w Ściborzu (08.08.2004).

1/2 finału:

Arkadia Jaksice - Start Ściborze 1-0

Znicz Rojewo - Czarni Wierzchosławice 1-0

o 1 miejsce:

Arkadia - Znicz 3-1

o 3 miejsce:

Start - Czarni 2-1

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 357, wczoraj: 599
ogółem: 1 459 078

statystyki szczegółowe