- KLASA B - grupa IV (bydgoska) -
- - I (XII) KOLEJKA - 22.08.04 (10.04.05) - -
Kujawy K. - Zjednoczeni 1-4 1-5
LZS J.W. - Znicz 3-1 1-1
Arkadia - Omega/LZS 8-1 (1-1) 2-1 (0-0)
Tarant - Gopło 1-1 0-2
Start - Zootechnik 3-2 1-8
Kujawiak S. - Kolorowi 3-3 0-3
- - II (XIII) KOLEJKA - 29.08.04 (17.04.05) - -
Zjednoczeni - Tarant 2-3 0-1
Kolorowi - LZS J.W. 2-0 2-2
Omega/LZS - Kujawiak S. 1-4 1-0
Znicz - Kujawy K. 3-0 2-2
Start - Arkadia 1-3 (1-0) 0-9 (0-5)
Zootechnik - Gopło 4-0 2-4
- - III (XIV) KOLEJKA - 05.09.04 (23*/24.04.05) - -
Gopło - Zjednoczeni 3-1 0-3
Arkadia - Zootechnik 3-1 (3-1) 1-1 (0-1)
Tarant - Znicz 1-1 5-2
Kujawiak S. - Start 1-1 0-6
LZS J.W. - Omega/LZS 5-1 1-2
Kujawy K. - Kolorowi 1-8 1-2*
- - IV (XV) KOLEJKA - 12.09.04 (01.05.05) - -
Zootechnik - Zjednoczeni 1-4 3-3
Arkadia - Kujawiak S. 2-2 (1-1) 3-2 (1-0)
Omega/LZS - Kujawy K. 2-1 0-1
Kolorowi - Tarant 2-3 0-5
Znicz - Gopło 2-4 2-2
Start - LZS J.W. 1-2 1-3
- - V (XVI) KOLEJKA - 19.09.04 (08.05.05) - -
Zjednoczeni - Znicz 3-1 3-1
Kujawiak S. - Zootechnik 2-1 1-6
LZS J.W. - Arkadia 1-2 (0-2) 0-7 (0-2)
Kujawy K. - Start 1-6 6-0
Tarant - Omega/LZS 7-2 11-1
Gopło - Kolorowi 4-3 0-3
- - VI (XVII) KOLEJKA - 26.09.04 (15.05.05) - -
Kolorowi - Zjednoczeni 3-3 2-2
Arkadia - Kujawy K. 4-0 (2-0) 2-1 (0-0)
Zootechnik - Znicz 5-2 1-3
Omega/LZS - Gopło 0-1 1-6
Start - Tarant 2-8 0-3v
Kujawiak S. - LZS J.W. 1-3 0-5
- - VII (XVIII) KOLEJKA - 03.10.04 (22.05.05) - -
Zjednoczeni - Omega/LZS 5-2 0-2
Znicz - Kolorowi 1-3 2-2
Tarant - Arkadia 2-0 (0-0) 0-0
LZS J.W. - Zootechnik 1-4 1-4
Gopło - Start 3-3 9-0
Kujawy K. - Kujawiak S. 2-1 0-3
- - VIII (XIX) KOLEJKA - 10.10.04 (28*/29.05.05) - -
Start - Zjednoczeni 1-1 1-9
Zootechnik - Kolorowi 3-0 6-0*
Omega/LZS - Znicz 0-1 1-2
LZS J.W. - Kujawy K. 2-0 3-6
Kujawiak S. - Tarant 1-5 0-13
Arkadia - Gopło 2-1 (1-0) 2-1 (2-0)
- - IX (XX) KOLEJKA - 17.10.04 (05/15*.06.05) - -
Zjednoczeni - Arkadia 1-2 (0-2) 2-3 (0-2)
Kujawy K. - Zootechnik 1-1 1-3
Tarant - LZS J.W. 9-1 6-0
Znicz - Start 1-2 3-1*
Gopło - Kujawiak S. 4-1 2-3
Kolorowi - Omega/LZS 5-2 3-1
- - X (XXI) KOLEJKA - 24.10.04 (11*/12.06.05) - -
Kujawiak S. - Zjednoczeni 2-1 0-3
Zootechnik - Omega/LZS 6-0 1-0
Start - Kolorowi 1-1 3-4*
Arkadia - Znicz 3-1 (2-0) 4-1 (2-0)
Kujawy K. - Tarant 0-2 0-6
LZS J.W. - Gopło 4-2 1-4
- - XI (XXII) KOLEJKA - 31.10.04 (19.06.05) - -
Zjednoczeni - LZS J.W. 5-0 8-3
Tarant - Zootechnik 1-1 1-2
Gopło - Kujawy K. 2-0 5-5
Omega/LZS - Start 2-3 9-1
Kolorowi - Arkadia 2-3 (0-1) 0-1 (0-0)
Znicz - Kujawiak S. 6-0 1-0
fot.: Arkadia Jaksice 2005. Stoją od lewej: Henryk Dróżdż - prezes, Robert Twardowski, Dawid Więch, Michał Kręcichwost, Adam Cyrankowski, Wojciech Chojnacki, Marek Paczkowski - trener, Marcin Ruta, Jarosław Łukasiewicz, Maciej Kowalski, Mieczysław Kręcichwost - działacz. Na dole od lewej: Piotr Kujawa - kierownik, Mateusz Wiesiołowski, Karol Cabański, Mariusz Bonek, Ryszard Orłowski, Rafał Pawlaczyk, Sławomir Jabłoński, Piotr Leszczuk, Tomasz Kowalski II, Tomasz Kowalski I. Zdjęcie pochodzi z archiwum Piotra Kujawy.
- - - - - TABELA - - - - -
1. Arkadia Jaksice (b) 22 57 18-3-1 66 - 22
2. Tarant Wójcin 22 52 16-4-2 93 - 20
3. Zootechnik Kołuda Wielka 22 40 12-4-6 66 - 33
4. Zjednoczeni Szarlej (s) 22 37 11-4-7 68 - 36
5. Gopło Kościeszki 22 37 11-4-7 60 - 43
6. Kolorowi Krusza Zamkowa 22 33 9-6-7 53 - 47
7. LZS Jeziora Wielkie 22 26 8-2-12 42 - 69
8. Znicz Rojewo 22 26 7-5-10 40 - 46
9. Start Ściborze 22 19 5-4-13 38 - 88
10. Kujawiak Sukowy 22 18 5-3-14 27 - 72
11. Kujawy Kozy 22 15 4-3-15 31 - 66
12. Omega/LZS Markowo 22 15 5-0-17 32 - 74
- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -
W 132 meczach padło 616 bramek (w tym 3 za walkower), co daje średnią na mecz 4,67.
Gospodarze odnieśli 69 zwycięstw, goście 42, a 21 meczów zakończyło się remisami.
Najwięcej bramek w jednym meczu: Tarant - Kujawiak S. 13-0
Najwyższe zwycięstwo: Tarant - Kujawiak S. 13-0
Najdłuższa seria zwycięstw: Arkadia i Tarant - po 7
Najdłuższa seria remisów: Kolorowi, Kujawiak S., LZS J.W.,Start, Znicz i Zootechnik - po 2
Najdłuższa seria porażek: Omega/LZS i Start - po 8
Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Arkadia - 15
Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: Omega/LZS i Start - po 8
- - - - - UWAGI - - - - -
1) Do kolejnych rozgrywek nie przystąpiła drużyna Startu Ściborze, dzięki czemu nawet ostatni w tabeli zespół Omegi/LZS-u Markowo (dawniej Omega Suchatówka) utrzymał się w Klasie B.
- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)
I (8) - Adam Cyrankowski - 4, Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski I - 1, Maciej Kowalski - 1, Tomasz Kowalski II - 1
II (3) - Adam Cyrankowski - 2, Marcin Ruta - 1
III (3) - Marcin Ruta - 2, Adam Cyrankowski - 1
IV (2) - Tomasz Kowalski I - 1, Tomasz Kowalski II - 1
V (2) - Tomasz Kowalski I - 2
VI (4) - Adam Cyrankowski - 2, Dawid Więch - 1, Tomasz Kowalski II - 1
VIII (2) - Adam Cyrankowski - 1, Tomasz Kowalski I - 1
IX (2) - Adam Cyrankowski - 1, Tomasz Kowalski II - 1
X (3) - Karol Cabański - 2, Tomasz Kowalski I - 1
XI (3) - Rafał Pawlaczyk - 1, Ryszard Orłowski - 1, Karol Cabański - 1
XII (2) - Marcin Ruta - 1, Dawid Więch - 1
XIII (9) - Adam Cyrankowski - 4, Marcin Ruta - 1, Tomasz Kowalski* - 1, Rafał Pawlaczyk - 1, Jarosław Janikowski - 1, Karol Cabański - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I)
XIV (1) - Adam Cyrankowski - 1
XV (3) - ? - 3
XVI (7) - Marcin Ruta - 2, Jarosław Janikowski - 2, Michał Kręcichwost - 2, Tomasz Kowalski I - 1
XVII (2) - Marcin Ruta - 2
XIX (2) - Michał Kręcichwost - 1, Dawid Więch - 1
XX (3) - Marcin Ruta - 2, Jarosław Janikowski - 1
XXI (4) - Jarosław Janikowski - 2, Tomasz Kowalski* - 1, Wojciech Chojnacki - 1 (* prawdopodobnie Tomasz Kowalski I),
XXII (1) - Jarosław Janikowski - 1
RAZEM: 66
- - - - - STRZELCY RYWALI - - - - -
(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)
I (1) - Dawid Sypniewski - 1
II (1) - Rafał Moraczyński - 1
III (1) - ? - 1
IV (2) - ? - 2
V (1) - ? - 1
VII (2) - Marcin Brodala - 1, Mariusz Wojtczak - 1
VIII (1) - ? - 1
IX (1) - Andrzej Skowron - 1
X (1) - Bartłomiej Zieliński - 1
XI (2) - Maciej Ligocki - 1, Marcin Kempski - 1
XII (1) - ? - 1
XIV (1) - Mariusz Kwiatkowski - 1
XV (2) - ? - 2
XVII (1) - ? - 1
XIX (1) - ? - 1
XX (2) - Andrzej Skowron - 1, Robert Oczkowski - 1
XXI (1) - ? - 1
RAZEM: 22
- - - - - TOWARZYSKO - - - - -
Turniej piłkarski "Puchar Lata 2004" w Ściborzu (08.08.2004).
1/2 finału:
Arkadia Jaksice - Start Ściborze 1-0
Znicz Rojewo - Czarni Wierzchosławice 1-0
o 1 miejsce:
Arkadia - Znicz 3-1
o 3 miejsce:
Start - Czarni 2-1
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 31, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 159
statystyki szczegółowe