LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Sezon 2002/03

- KLASA C - grupa III (bydgoska) -

Pomoimo zajęcia podobnej pozycji w tabeli jak w ubiegłym sezonie, rozgrywki zakończone w czerwcu 2003 roku trzeba uznać za najbardziej udane w krótkiej historii drużyny (trzy sezony). Zespół Arkadii - rzec można - okrzepł już w ligowych bojach i niestraszny był mu żaden z rywali; należy nadmienić, że tylko w dwumeczu z Notecią Gębice Arkadia nie zdobyła ani jednego punktu. Na szczególne pochwały nasi piłkarze zasłużyli po wygranych meczach z rezerwami gniewskowskiej Unii i ze spadkowiczem z Klasy B - LZSem Palczyn. Gdyby nie czarna seria sześciu pod rząd przegranych meczów, można byłoby pokusić się o zajęcie miejsca w pierwszej piątce ligowej tabeli. Ciekawostką jest informacja, że po dwóch kolejkach Arkadia przewodziła ligowej tabeli - to przedsmak tego co wydarzy się w kolejnym sezonie.

Fot.: Stoją od lewej: Daniel Kołodyński, Jakub Kręcichwost, Michał Sibora, Krzysztof Kołodziejczyk, ?, Rafał Stolarski, Dawid Polak, Robert Twardowski, Michał Kręcichwost, ?. Klęczą od lewej: Tomasz Kowalski, Sławomir Jabłoński, Przemysław Imbiorowicz, Radosław Kaczmarek ?, ?, ?, Paweł Skonieczka.

- - I (X) KOLEJKA - 01.09.02 (12/13.04.03) - -

Noteć G. - LZS R.         3-0          3-1

Polonia - Noteć II        2-1          3-2

Orłowianka - Unia II G.   1-3          2-8

Kometa II - Arkadia       0-3 (0-2)    3-2

Piaski - LZS P.           4-2          1-4

- - II (XI) KOLEJKA - 08.09.02 (26/27.04.03) - -

LZS R. - LZS P.           1-2          1-7

Arkadia - Piaski          5-1 (3-1)    0-3v (brak ważnych badań)

Unia II G. - Kometa II    1-0          3-2

Noteć II - Orłowianka     3-1          1-3

Noteć G. - Polonia        3-0          2-3

- - III (XII) KOLEJKA - 15.09.02 (03/04.05.03) - -

Polonia - LZS R.          5-1          3-1

Orłowianka - Noteć G.     3-1          0-5

Kometa II - Noteć II      2-2          0-2

Unia II G. - Piaski       9-3          1-2

LZS P. - Arkadia          3-2 (2-1)    2-3

- - IV (XIII) KOLEJKA - 22.09.02 (10/11.05.03) - -

LZS R. - Arkadia          1-1 (0-0)    0-3

Unia II G. - LZS P.       2-1          5-5

Noteć II - Piaski         3-1          0-3v

Polonia - Orłowianka      2-0          2-1

Noteć G. - Kometa II      1-2          1-0

- - V (XIV) KOLEJKA - 29.09.02 (17/18.05.03) - -

Kometa II - Polonia       1-2          0-5

Orłowianka - LZS R.       4-1          1-3

Piaski - Noteć G.         1-0          1-6

LZS P. - Noteć II         2-1          4-3

Arkadia - Unia II G.      1-0 (0-0)    1-5

- - VI (XV) KOLEJKA - 06.10/03.11*.02 (24/25.05.03) - -

LZS R. - Unia II G.       0-2          1-2

Noteć G. - LZS P.         2-1          2-2

Polonia - Piaski          2-1          0-0

Orłowianka - Kometa II    2-2          1-1

Noteć II - Arkadia        4-0 (1-0)*   0-2

- - VII (XVI) KOLEJKA - 13.10.02 (31.05/01.06.03) - -

Kometa II - LZS R.        2-2          2-0

Piaski - Orłowianka       4-2          1-2

LZS P. - Polonia          2-1          2-3

Arkadia - Noteć G.        2-5 (1-2)    0-3

Unia II G. - Noteć II     7-0          2-4

- - VIII (XVII) KOLEJKA - 20.10.02 (07/08.06.03) - -

LZS R. - Noteć II         1-3          0-5

Noteć G. - Unia II G.     0-0          0-3

Polonia - Arkadia         5-3 (3-2)    1-1

Orłowianka - LZS P.       3-1          3-1

Kometa II - Piaski        5-0          3-2

- - IX (XVIII) KOLEJKA - 27.10.02 (14/15.06.03) - -

Piaski - LZS R.           3-0          4-1

LZS P. - Kometa II        5-2          6-4

Arkadia - Orłowianka      1-5 (0-1)    2-2

Unia II G. - Polonia      6-2          3-0

Noteć II - Noteć G.       0-2          0-2

 

- - - - - TABELA - - - - -

 1. Unia II Gniewkowo (b)         18   41   13-2-3    62 - 25

 2. Polonia Mamlicz               18   38   12-2-4    41 - 30

 3. Noteć Gębice (b)              18   35   11-2-5    41 - 19

 4. LZS Palczyn (s)               18   29    9-2-7    52 - 43

 5. Piaski Bydgoszcz (b)          18   25    8-1-9    35 - 45

 6. Orłowianka Orłowo             18   24    7-3-8    36 - 42

 7. Noteć II Łabiszyn / Jabłówko  18   22    7-1-10   34 - 37

 8. Arkadia Jaksice               18   21    6-3-9    32 - 43

 9. Kometa II Więcławice          18   19    5-4-9    31 - 40

10. LZS Radłowo                   18    5    1-2-15   15 - 55

 

- - - - - CIEKAWOSTKI - - - - -

W 90 meczach padło 379 bramek (w tym 6 za walkower), co daje średnią na mecz 4,21.

Gospodarze odnieśli 55 zwycięstw, goście 24, a 11 meczów zakończyło się remisami.

Najwięcej bramek w jednym meczu: Unia II G. - Piast 9-3

Najwyższe zwycięstwo: Unia II G. - Noteć II 7-0

Najdłuższa seria zwycięstw: Polonia - 5

Najdłuższa seria remisów: Arkadia i Kometa II - po 2

Najdłuższa seria porażek: Arkadia i LZS R. - po 6

Najdłuższa seria spotkań bez porażki: Polonia - 8

Najdłuższa seria spotkań bez zwycięstwa: LZS R. - 13

 

- - - - - STRZELCY ARKADII - - - - -

(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)

I (3) -

II (5) - Piotr Kędzierski - 2, Daniel Kołodyński - 1, Daniel Stolarski - 1, Tomasz Kowalski - 1

III (2) - Tomasz Kowalski - 1, samobójcza - 1

IV (1) - Piotr Kędzierski - 1 (cz.k. Tomasz Kowalski)

V (1) - Robert Twardowski - 1 (karny, po faulu na Danielu Stolarskim) (cz.k. Daniel Kołodyński)

VII (2) - Robert Twardowski - 1, Daniel Stolarski - 1

VIII (3) - Sebastian Kędzierski - 2, Robert Twardowski - 1

IX (1) - Maciej Kowalski - 1

X (2) -

XII (3) -

XIII (3) - Dawid Polak - 2, Tomasz Kowalski - 1

XIV (1) -

XV (2) - Michał Sibora - 1, samobójcza - 1

XVII (1) - Tomasz Kowalski - 1

XVIII (2) - Przemysław Imbiorowicz - 1, Michał Kręcichwost - 1

RAZEM: 32

 

- - - - - STRZELCY RYWALI - - - - -

(liczba rzymska - numer kolejki; liczba arabska - bramki)

II (1) - Arkadiusz Rożek - 1

III (3) - Robert Mielcarek - 1, Przemysław Modrzyński - 1, Jarosław Kujawa - 1

IV (1) - ? - 1

VI (4) - ? - 4

VII (5) - Krzysztof Kowalski - 3, Tomasz Krzymiński - 1, Tomasz Iwasiuk - 1

VIII (5) - Leszek Smyk - 2, Dominik Pawlik - 1, Dariusz Kąkolewski - 1, Andrzej Wiktorowicz - 1

IX (5) - ? - 5

cdn.

RAZEM: 43

 

- - - - - TOWARZYSKO - - - - -

Turniej w Ściborzu (rozegrany /?/ podczas "Pikniku Rodzinnego")

Arkadia - Omega Suchatówka        8-0

Start Ściborze - Omega Suchatówka 3-1

Arkadia - Start Ściborze          2-0

1. Arkadia    2   6  10-0

2. Start      2   3   3-3

3. Omega      2   0   1-11

 

(08.2002) Cukrownik Tuczno - Arkadia   6-2

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 333
ogółem: 1 493 002

statystyki szczegółowe