- GRUPA II (bydgoska) -
- - I (XIV) KOLEJKA - 06/07.09.08 (28/29.03.09) - -
Sparta - Gopło 1-2 2-0
Pogoń - Pałuczanka 0-4 1-2
Zagłębie - Unia G. 0-4 0-2
Piast - Szubinianka 7-3 ***
Arkadia - Kujawianka 3-3 2-3
Dąb - Kujawy 2-1 3-0v
Noteć I. - Notecianka 3-0 5-1
(*** - obustronny walkower)
- - II (XV) KOLEJKA - 10.09.08 (04/05.04.09) - -
Piast - Arkadia 1-1 0-3v
Kujawianka - Zagłębie 5-1 1-1
Pałuczanka - Sparta 0-2 1-2
Unia G. - Noteć I. 0-0 1-2
Gopło - Dąb 4-0 4-1
Szubinianka - Kujawy 9-4 ***
Notecianka - Pogoń 1-2 0-3
- - III (XVI) KOLEJKA - 13/14.09.08 (11.04.09) - -
Sparta - Notecianka 12-1 5-0
Zagłębie - Piast 6-1 3-0v
Pogoń - Unia G. 4-2 1-0
Kujawy - Gopło 0-5 0-3v
Noteć I. - Kujawianka 1-0 2-0
Dąb - Pałuczanka 4-3 1-4
Arkadia - Szubinianka 7-0 3-0v
- - IV (XVII) KOLEJKA - 17.09.08 (18/19.04.09) - -
Kujawianka - Pogoń 0-0 4-3
Piast - Noteć I. 2-0 0-3v
Arkadia - Zagłębie 0-0 0-7
Pałuczanka - Kujawy 3-0 3-0v
Unia G. - Sparta 3-2 9-1
Szubinianka - Gopło 1-2 0-3v
Notecianka - Dąb 5-1 0-1
- - V (XVIII) KOLEJKA - 20/21.09.08 (25/26.04.09) - -
Zagłębie - Szubinianka 6-0 3-0v
Pogoń - Piast 0-3 3-0v
Gopło - Pałuczanka 3-0 0-1
Dąb - Unia G. 1-4 0-3
Kujawy - Notecianka 6-3 0-3v
Sparta - Kujawianka 8-2 9-1
Noteć I. - Arkadia 1-2 2-1
- - VI (XIX) KOLEJKA - 27/28.09.08 (02/03.05.09) - -
Zagłębie - Noteć I. 3-4 1-2
Notecianka - Gopło 0-5 0-3v
Piast - Sparta 1-3 0-3v
Kujawianka - Dąb 5-0 3-1
Unia G. - Kujawy 8-0 3-0v
Arkadia - Pogoń 0-1 3-3
Szubinianka - Pałuczanka 1-4 0-3v
- - VII (XX) KOLEJKA - 04/05.10.08 (09/10.05.09) - -
Gopło - Unia G. 3-3 4-0
Pogoń - Zagłębie 0-2 1-1
Pałuczanka - Notecianka 10-1 4-4
Dąb - Piast 5-2 3-0v
Noteć I. - Szubinianka 4-1 3-0v
Sparta - Arkadia 1-1 3-1
Kujawy - Kujawianka 0-7 0-3v
- - VIII (XXI) KOLEJKA - 11/12.10.08 (16/17.05.09) - -
Piast - Kujawy 3-0 ***
Zagłębie - Sparta 2-3 0-7
Kujawianka - Gopło 2-2 1-2
Noteć I. - Pogoń 1-3 2-1
Szubinianka - Notecianka 2-6 0-3v
Arkadia - Dąb 3-1 1-0
Unia G. - Pałuczanka 0-0 3-2
- - IX (XXII) KOLEJKA - 18/19.10.08 (23/24.05.09) - -
Pogoń - Szubinianka 3-4 3-0v
Gopło - Piast 6-0 3-0v
Kujawy - Arkadia 1-4 0-3v
Pałuczanka - Kujawianka 1-1 0-2
Dąb - Zagłębie 4-4 1-1
Sparta - Noteć I. 11-0 1-1
Notecianka - Unia G. 0-7 0-7
- - X (XXIII) KOLEJKA - 25/26.10.08 (30/31.05.09) - -
Pogoń - Sparta 2-5 0-11
Noteć I. - Dąb 7-3 4-2
Zagłębie - Kujawy 4-0 3-0v
Kujawianka - Notecianka 4-1 2-7
Piast - Pałuczanka 0-6 0-3v
Arkadia - Gopło 0-1 1-11
Szubinianka - Unia G. 4-6 0-3v
- - XI (XXIV) KOLEJKA - 02.11.08 (06/07.06.06.09) - -
Unia G. - Kujawianka 2-0 3-0
Gopło - Zagłębie 4-0 2-0
Kujawy - Noteć I. 0-10 0-3v
Dąb - Pogoń 1-4 1-3
Pałuczanka - Arkadia 3-0v 0-3v
Notecianka - Piast 3-1 3-0v
Sparta - Szubinianka 12-0* 3-0v (*8-0?)
- - XII (XXV) KOLEJKA - 08/09.11.08 (13/14.06.09) - -
Piast - Unia G. 1-3 0-3v
Pogoń - Kujawy 3-0 3-0v
Zagłębie - Pałuczanka 3-1 0-3
Szubinianka - Kujawianka 2-2 0-3v
Noteć I. - Gopło 1-4 1-4
Arkadia - Notecianka 10-2 0-9
Sparta - Dąb 7-0 4-3
- - XIII (XXVI) KOLEJKA - 15/16.11.08 (20/21.06.09) - -
Kujawianka - Piast 4-0 3-0v
Pałucznka - Noteć I. 7-0 2-5
Kujawy - Sparta 3-5 0-3v
Gopło - Pogoń 4-2 1-1
Unia G. - Arkadia 0-1 1-2
Dąb - Szubinianka 1-2 3-0v
Notecianka - Zagłębie 1-1 1-3
- - - - - TABELA - - - - -
1. Gopło Kruszwica 26 66 21-3-2 85 - 18
2. Sparta Janowiec Wielkopolski 26 65 21-2-3 126 - 33
3. Unia Gniewkowo 26 54 17-3-6 80 - 28
4. Noteć Inowrocław 26 53 17-2-7 67 - 50
5. Pałuczanka Żnin 26 45 14-3-9 70 - 36
6. Kujawianka Strzelno 26 42 12-6-8 61 - 51
7. Arkadia Jaksice 26 41 12-5-9 55 - 54
8. Pogoń Mogilno 26 40 12-4-10 50 - 52
9. Zagłębie Piechcin 26 36 10-6-10 55 - 47
10. Notecianka Pakość 26 26 8-2-16 55 - 97
11. Dąb Bąkowo 26 23 7-2-17 43 - 78
12. Piast Złotniki Kujawskie 26 13 4-1-21 22 - 79
13. Szubinianka Szubin 26 10 3-1-22 29 - 103
14. Kujawy Markowice 26 3 1-0-25 15 - 105
* Gopło Kruszwica awansowało do Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych.
Lista zawodników (18) Arkadii Jaksice: Maciej Bąk, Radosław Chojnacki, Sebastian Flis, Kamil Janiak, Ariel Jastrzembski, Bartosz Jastrzembski, Aleksander Kleszcz, Kamil Kosiński, Bartosz Kowalski, Sebastian Malicki, Jarosław Nowakowski, Dariusz Nowicki, Radosław Osiński, Damian Trzupek, Robert Wilemski, Bartłomiej Wojnicz, Adrian Wyrkowski, Sebastian Wyrkowski.
Iskra Sikorowo | 3:0 | Arkadia Jaksice |
2015-11-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
B-klasa » Bydgoszcz V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
dzisiaj: 160, wczoraj: 33
ogółem: 2 550 288
statystyki szczegółowe