LKS Arkadia Jaksice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Menu główne

Wyszukiwarka

Sezon 2008/09

- GRUPA II (bydgoska) -

- - I (XIV) KOLEJKA - 06/07.09.08 (28/29.03.09) - -

Sparta - Gopło                    1-2   2-0

Pogoń - Pałuczanka                0-4   1-2

Zagłębie - Unia G.                0-4   0-2

Piast - Szubinianka               7-3   ***

Arkadia - Kujawianka              3-3   2-3

Dąb - Kujawy                      2-1   3-0v

Noteć I. - Notecianka             3-0   5-1

(*** - obustronny walkower)

- - II (XV) KOLEJKA - 10.09.08 (04/05.04.09) - -

Piast - Arkadia                   1-1   0-3v

Kujawianka - Zagłębie             5-1   1-1

Pałuczanka - Sparta               0-2   1-2

Unia G. - Noteć I.                0-0   1-2

Gopło - Dąb                       4-0   4-1

Szubinianka - Kujawy              9-4   ***

Notecianka - Pogoń                1-2   0-3

- - III (XVI) KOLEJKA - 13/14.09.08 (11.04.09) - -

Sparta - Notecianka              12-1   5-0

Zagłębie - Piast                  6-1   3-0v

Pogoń - Unia G.                   4-2   1-0

Kujawy - Gopło                    0-5   0-3v

Noteć I. - Kujawianka             1-0   2-0

Dąb - Pałuczanka                  4-3   1-4

Arkadia - Szubinianka             7-0   3-0v

- - IV (XVII) KOLEJKA - 17.09.08 (18/19.04.09) - -

Kujawianka - Pogoń                0-0   4-3

Piast - Noteć I.                  2-0   0-3v

Arkadia - Zagłębie                0-0   0-7

Pałuczanka - Kujawy               3-0   3-0v

Unia G. - Sparta                  3-2   9-1

Szubinianka - Gopło               1-2   0-3v

Notecianka - Dąb                  5-1   0-1

- - V (XVIII) KOLEJKA - 20/21.09.08 (25/26.04.09) - -

Zagłębie - Szubinianka            6-0   3-0v

Pogoń - Piast                     0-3   3-0v

Gopło - Pałuczanka                3-0   0-1

Dąb - Unia G.                     1-4   0-3

Kujawy - Notecianka               6-3   0-3v

Sparta - Kujawianka               8-2   9-1

Noteć I. - Arkadia                1-2   2-1

- - VI (XIX) KOLEJKA - 27/28.09.08 (02/03.05.09) - -

Zagłębie - Noteć I.               3-4   1-2

Notecianka - Gopło                0-5   0-3v

Piast - Sparta                    1-3   0-3v

Kujawianka - Dąb                  5-0   3-1

Unia G. - Kujawy                  8-0   3-0v

Arkadia - Pogoń                   0-1   3-3

Szubinianka - Pałuczanka          1-4   0-3v

- - VII (XX) KOLEJKA - 04/05.10.08 (09/10.05.09) - -

Gopło - Unia G.                   3-3   4-0

Pogoń - Zagłębie                  0-2   1-1

Pałuczanka - Notecianka          10-1   4-4

Dąb - Piast                       5-2   3-0v

Noteć I. - Szubinianka            4-1   3-0v

Sparta - Arkadia                  1-1   3-1

Kujawy - Kujawianka               0-7   0-3v

- - VIII (XXI) KOLEJKA - 11/12.10.08 (16/17.05.09) - -

Piast - Kujawy                    3-0   ***

Zagłębie - Sparta                 2-3   0-7

Kujawianka - Gopło                2-2   1-2

Noteć I. - Pogoń                  1-3   2-1

Szubinianka - Notecianka          2-6   0-3v

Arkadia - Dąb                     3-1   1-0

Unia G. - Pałuczanka              0-0   3-2

- - IX (XXII) KOLEJKA - 18/19.10.08 (23/24.05.09) - -

Pogoń - Szubinianka               3-4   3-0v

Gopło - Piast                     6-0   3-0v

Kujawy - Arkadia                  1-4   0-3v

Pałuczanka - Kujawianka           1-1   0-2

Dąb - Zagłębie                    4-4   1-1

Sparta - Noteć I.                11-0   1-1

Notecianka - Unia G.              0-7   0-7

- - X (XXIII) KOLEJKA - 25/26.10.08 (30/31.05.09) - -

Pogoń - Sparta                    2-5   0-11

Noteć I. - Dąb                    7-3   4-2

Zagłębie - Kujawy                 4-0   3-0v

Kujawianka - Notecianka           4-1   2-7

Piast - Pałuczanka                0-6   0-3v

Arkadia - Gopło                   0-1   1-11

Szubinianka - Unia G.             4-6   0-3v

- - XI (XXIV) KOLEJKA - 02.11.08 (06/07.06.06.09) - -

Unia G. - Kujawianka              2-0   3-0

Gopło - Zagłębie                  4-0   2-0

Kujawy - Noteć I.                 0-10  0-3v

Dąb - Pogoń                       1-4   1-3

Pałuczanka - Arkadia              3-0v  0-3v

Notecianka - Piast                3-1   3-0v

Sparta - Szubinianka             12-0*  3-0v (*8-0?)

- - XII (XXV) KOLEJKA - 08/09.11.08 (13/14.06.09) - -

Piast - Unia G.                   1-3   0-3v

Pogoń - Kujawy                    3-0   3-0v

Zagłębie - Pałuczanka             3-1   0-3

Szubinianka - Kujawianka          2-2   0-3v

Noteć I. - Gopło                  1-4   1-4

Arkadia - Notecianka             10-2   0-9

Sparta - Dąb                      7-0   4-3

- - XIII (XXVI) KOLEJKA - 15/16.11.08 (20/21.06.09) - -

Kujawianka - Piast                4-0   3-0v

Pałucznka - Noteć I.              7-0   2-5

Kujawy - Sparta                   3-5   0-3v

Gopło - Pogoń                     4-2   1-1

Unia G. - Arkadia                 0-1   1-2

Dąb - Szubinianka                 1-2   3-0v

Notecianka - Zagłębie             1-1   1-3

 

- - - - - TABELA - - - - -

 1. Gopło Kruszwica                 26   66   21-3-2    85 - 18

 2. Sparta Janowiec Wielkopolski    26   65   21-2-3   126 - 33

 3. Unia Gniewkowo                  26   54   17-3-6    80 - 28

 4. Noteć Inowrocław                26   53   17-2-7    67 - 50

 5. Pałuczanka Żnin                 26   45   14-3-9    70 - 36

 6. Kujawianka Strzelno             26   42   12-6-8    61 - 51

 7. Arkadia Jaksice                 26   41   12-5-9    55 - 54

 8. Pogoń Mogilno                   26   40   12-4-10   50 - 52

 9. Zagłębie Piechcin               26   36   10-6-10   55 - 47

10. Notecianka Pakość               26   26    8-2-16   55 - 97

11. Dąb Bąkowo                      26   23    7-2-17   43 - 78

12. Piast Złotniki Kujawskie        26   13    4-1-21   22 - 79

13. Szubinianka Szubin              26   10    3-1-22   29 - 103

14. Kujawy Markowice                26    3    1-0-25   15 - 105

 * Gopło Kruszwica awansowało do Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych.

 

Lista zawodników (18) Arkadii Jaksice: Maciej Bąk, Radosław Chojnacki, Sebastian Flis, Kamil Janiak, Ariel Jastrzembski, Bartosz Jastrzembski, Aleksander Kleszcz, Kamil Kosiński, Bartosz Kowalski, Sebastian Malicki, Jarosław Nowakowski, Dariusz Nowicki, Radosław Osiński, Damian Trzupek, Robert Wilemski, Bartłomiej Wojnicz, Adrian Wyrkowski, Sebastian Wyrkowski.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Iskra SikorowoArkadia Jaksice
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
2015-11-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia Leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielki (s)
Grom Ostrowo - Unia Leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Arkadia na Facebooku

Arkadia na YouTube

Ku pamięci

Arkadię wspiera

 
 

Plan Jaksic

Nasza strona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 315, wczoraj: 599
ogółem: 1 459 036

statystyki szczegółowe